НАЧИН НА ПОВЕДЕНИЕ И ПИСАНЕ ВЪВ ФОРУМА.

astra

Редовен Потребител
Аз пък се кефя, когато чета неграмотни писания.
Аз пък не!
Получавам гадене + дрисък. Едновременно.
Не мога да простя на никого, който не е положил елементарните усилия да се научи на граматика и правопис, но се чувства в силата си да пише и да дава акъл във форум :( Дори да има стойност в подобно писание, подминавам го с погнуса, щом видя правописни грешки.
С неграмотници не играя, сори!
 

gary m

Редовен Потребител
Аз пък не!
Получавам гадене + дрисък. Едновременно.
Не мога да простя на никого, който не е положил елементарните усилия да се научи на граматика и правопис, но се чувства в силата си да пише и да дава акъл във форум :( Дори да има стойност в подобно писание, подминавам го с погнуса, щом видя правописни грешки.
С неграмотници не играя, сори!

И това никога няма да забравял. ;)
So from me, fuck off, i will watch your posts on the English forums.
Ako смееш.
 

astra

Редовен Потребител
И това никога няма да забравял. ;)
So from me, fuck off, i will watch your posts on the English forums.
Ako смееш.
Dear Gary, не знам кой ти превежда от български или сам четеш. Английският език НЕ Е моят майчин език. Нито българският език е твоят майчин.
Естествено е ти да грешиш на български и аз да греша на английски. Даже е много похвално твоето усилие да научиш моя език и моето, да науча твоя!
По-горе имах предвид, всички неграмотници, не положили усилия да научат правописа и граматиката на РОДНИЯ си език!
Така че, изобщо нямам предвид теб, но всички пълнолетни българи, които пишат тук като ... цигани!
А твоята закана е непредизвикана и просто безсмислена, но си остава един неприятелски жест. Помисли над това...

Както пишем, така и живеем...
Така и гласуваме на избори...
 
Последна промяна от модератор:

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
За съжаление, коректорът поправя грешно изписаните думи, което обезсмисля статията.22.jpg
 
Нагоре