Монтанска група

bor1968

Потребител
Да пренеса и аз Монтанската група в този форум.
Всички от Монтана и региона да заповядат, както на стрелбите на малката ни, но активна група, така и в тази тема. Това се отнася и за хората извън региона. Всеки е добре дошъл и се надявам групата ни да почне да се разраства.



 
A

Anonymous

Гост
:) Янко, хубави снимки. И спомени, разбира се.
Мисля да постреляме тази неделя, макар и в камерен състав. Поне миналия път се успокоих, че не съм забравил да стрелям ;), а нещата опират до тоягата дето я държиш. То оттук идва и удоволствието.
За неделя ще се уговорим в петък, гледам че времето го ДАВАТ убаво ::)
 
A

Anonymous

Гост
Тази неделя изпотрошихме доста бутилки :bravo: Евала на хората които ги изхвърлят на всевъзможни места, в БГ без бутилки за мишени няма да останем :yahoo:
Янко, без сръдни, но Кирето активно съм го зарибил за Кометка. И ... ебем ти ПЦП-тата. Който е свикнал с ПП, при това едно от най-добрите, резултатите ги знаеш много добре. Без изхвърляния и новобранско-снобарски тъпотии. Всеки може да пуца перфектно с ПЦП, само му дай опора :p Ама и помпацията е "адски готина " тръпка :crazy:
Не искам да спамя. В нашата група се стреля с ПП. И то доста добре. С това сме свикнали през годините и мога да кажа че сме "ГОРЕ-ДОЛУ" добре :goodbye:
То се вижда и от резултатите по разните мероприятия.
Не е въпросът да се зарибиш по пневматиката и веднага да ти КУПЯТ ПЦП...
 

praetorian

Редовен Потребител
Браво монтаняри, стискам ви палци все така да сте заедно и много бъдещи добри преживявания!Поздрави от Стара Загора ( мн ми се иска да постреляме заедно, ама като сте пусто на другия край чак...) :bravo:
П.С.
Абе някои от вас да не са завършили във Велико търново бе, мн сте ми познати някои. ???
 
A

Anonymous

Гост
praetorian написа:
Поздрави от Стара Загора
П.С.
Абе някои от вас да не са завършили във Велико търново бе, мн сте ми познати някои. ???
Във Велико Търново не, но аз съм учил в СТ.Загора 5години вет. медицина. Завърших обаче далечната 1993г. и едва ли сме се засичали. Въпреки това изпитвам носталгия и добри чуства към града и хората там :cheers:.
Любо, няма лошо, че Кирето се е спрял на Комета. Специално Комета-Феникс400 - Компак или компакстар са чудесни пушки, а гледам, че вече има и резервни части за тях. Казвам ги тези модели, защото имат надулник, който служи и за заглушител. А в някои случаи е важно да сме тихи :quiet:.
 
A

Anonymous

Гост
А в някои случаи е важно да сме тихи Шшшшт - тихо..

И не само... Балансът на тоягата е много по-добър. Ако сложиш и оптика - перфектно! ^-^
П.П. Пък и няма да я потроши, гарантирано.
 
A

Anonymous

Гост
badiri написа:
Тази неделя изпотрошихме доста бутилки :bravo: Евала на хората които ги изхвърлят на всевъзможни места, в БГ без бутилки за мишени няма да останем :yahoo:
Янко, без сръдни, но Кирето активно съм го зарибил за Кометка. И ... ебем ти ПЦП-тата. Който е свикнал с ПП, при това едно от най-добрите, резултатите ги знаеш много добре. Без изхвърляния и новобранско-снобарски тъпотии. Всеки може да пуца перфектно с ПЦП, само му дай опора :p Ама и помпацията е "адски готина " тръпка :crazy:
Не искам да спамя. В нашата група се стреля с ПП. И то доста добре. С това сме свикнали през годините и мога да кажа че сме "ГОРЕ-ДОЛУ" добре :goodbye:
То се вижда и от резултатите по разните мероприятия.
Не е въпросът да се зарибиш по пневматиката и веднага да ти КУПЯТ ПЦП...
Е това ми хареса - за ПСП и ПП :cheers: все едно аз съм го писал :bravo:
 
A

Anonymous

Гост
praetorian написа:
Браво монтаняри, стискам ви палци все така да сте заедно и много бъдещи добри преживявания!Поздрави от Стара Загора ( мн ми се иска да постреляме заедно, ама като сте пусто на другия край чак...) :bravo:
П.С.
Абе някои от вас да не са завършили във Велико търново бе, мн сте ми познати някои. ???
За тези на снимката незнам ;) но със сигурност тук във форума има екземпляри завъшили ВУ в старата столица :yahoo: :rambo:
 
A

Anonymous

Гост
:cheers: Тия от снимките са особени екземпляри. Те са завършили ВУЗ-а за оцеляване и У КОМУНИЗЪМА и... У КАПИТАЛИЗЪМА. Което малко или много ги е направило хора, които умеят да ценят нещата от живота. И да разсъждават като хора. Когато не са се напили де ;)
 

Mr_DEATH

Потребител
Айде и язе да се запиша във форума. От вчета си имам пушкало :) та ще видим ако другата седмица не мине котка път да се запиша в русенската група с едно излизане. А и имам и Монтанско ракетно готиво за успокояване на тремора ;) Браво за новото място което сте намерили и дано падне някой Гаро Гаврилов :)
 

bor1968

Потребител
Кире, честито за Кометката и много десетки. Бегай подсили Русенци за другата седмица, а ние те чакаме и като си идваш в Монтана свиркай :rambo:
Днес с Любо ходихме точно с проучвателна цел, да видим къде се навърта г-н Гаврилов. Намерихме го, но той не допусна да се запознаем. Другия път вече знаем как стоят нещата и мислим да го изненадаме, макар и неприятно. Оказа се, че не е само г-н Гаврилов, а са доста паплач. Явно ходят и обират боклука дето се изхвърля от пилетарниците. Навъртат се доста и от на г-н Мишев родата.
 
A

Anonymous

Гост
С малко тактика ще успеем, Янко. Гарванът е много предпазлива и зорка твар, но успеем ли да се прикрием добре на точното място, ще даде фира. Поне сме проучили нещата. За което имах чуството че сме някъде из Виетнам ;). Имах шанс, но нямах видимост, щото за лош късмет бях точно под дървото с 2 броя обекти, които се паркираха без да ме видят. :)
Тая неделя ще стане работата.
П.П. Някои хора ще си помислят, че иде реч за врани... :D. Да, ама не.
 
A

Anonymous

Гост
badiri написа:
П.П. Някои хора ще си помислят, че иде реч за врани... :D. Да, ама не.
Някои хора може да си помислят, че ще им правим нещо лошо. Да ама не :pardon: Ние само ги наблюдаваме и следим развитието им. А те не би трябвало да се развиват прекомерно :stop:.
 

bor1968

Потребител
Ние сме от екоравновесие :D. Каквото и да значи това :cool:.
Любо, тази неделя ще ходя до Чепеларе и ще пропусна стрелбите. Затова пък вчера след обяд и днес сутринта ходих да видя дали няма да срещна някой от сем. Гаврилови. Вчера беше суша :(, но днес се запознах с един екземпляр :yahoo: и довечера ще е на пиедистал. Голямо дебнене падна, това е невероятно предпазлива твар, но най важното е че има резултат :).
Айде отивам да го работя, а ти ако имаш време се погрижи за още един, а аз ще ти го архивирам ;).
 
A

Anonymous

Гост
:cool:Ай стига бе, ти си упорит като въшка, евала! :)
Е, без подкрепа нема да пробвам, щото ме мързи. Ще ида за риба ;)
 

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
badiri как е хънтерчето ;) поздрави на групата и успешни стрелби утре :rambo:
 

Mr_DEATH

Потребител
Браво за Гаврилов Янко. Днес бях с Русенци изкарахме си супер. Изпробвах Ками харесва ми :) Та Янко намекнаха ми да ти кажа да идваш на сам :crazy:
 

bor1968

Потребител
Mr_DEATH написа:
Браво за Гаврилов Янко. Днес бях с Русенци изкарахме си супер. Изпробвах Ками харесва ми :) Та Янко намекнаха ми да ти кажа да идваш на сам :crazy:

Ееееееееее Кире Кометката по принцип като пушка си е едно от добрите ПП. Тиха :quiet:, балансирана, пък и улучва ;).
Относно Русе- хубав град, хубави хора :cheers: и нямам нищо против да стана и аз русенлия :D. Имам само едно малко условие. Да ми намерят само една кака :-*, дето ще ме издържа и купува пушки /не държа да е хубава/ ;). Така ще имам време и възможност да ходя на всички регионални и национални срещи :pardon:. Аз пък от благодарност ще я взимам някой път с мене.
То имаше и подобен виц. За един заклет ерген и рибар, който в един момент се оженил. Приятеля му го срещнал и попитал:
- Как така след толкова време се ожени? Сигурно женати е много красива?
-Не е никак красива.
-Тогава сигурно е богата?
-Не е и богата.
Защо тогава се ожени? Нали беше заклет ерген, а и жените пречат за рибарлъка?
-Ожених се за нея, защото има глисти, на които рибата кълве здраво. :crazy:

Пък ако не стана русенлия, те чакаме с ,,Ками" в Монтана, да ни предаваш челния русенски опит :cheers:. Нали сме те пратили за да ги шпионираш :cool:.
 

luft9waffe

Редовен Потребител
кирето вкара малко здравословна пп-диверсия в русенската група,че с тва пецепиране останахме доста малко хората-любители на двупосочния откат.освен това човекът не дойде сам,а с един негов колега-дъфи,който постреля с доста пушки и сигурно скоро ще се оборудва с нещо
 
A

Anonymous

Гост
"badiri как е хънтерчето поздрави на групата и успешни стрелби утре "

...Добре че поне си си запазил аватара, та те познах :)
Доволен съм и не съм го пипал досега, щото има още хляб в тия консумативи. Поздрави!

Ей, гаровци, айде престанете да се преселвате по разни други дестинации, щото накрая разкарвам железарията и ставам професионален рибар, честно! ??? И без това се замислям по въпроса. Ако не ме викат да трепя кокошки в курници ;)
Това му се вика чиста кражба на потенциал :D
 
Нагоре