Може ли предложения за пушка до 1600лв

Hidden

Редовен Потребител
Дай ни някакви насоки - цели, очаквания, принцип да действие на пушката. Добър е бюджетът, но трудно ще ти предложим нещо без нещата, които изброих.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Предполагам търсиш ПЦП. Ако е така, кажи на кой калибър си се спрял, какви са дистанциите, на които ще се стреля и ще помагаме с марки и модели. В този ценови диапазон, фаворит са ми Kral Arms. Оказаха се доста сносна платформа, с големи възможности за надграждане.
 

IvoMarinov

Потребител
Имам kral knight 6.35 с цев от Биг макс и втора цев 5.5 кралска.

https://forum.airguns.bg/index.php?threads/Продавам-kral-knight-6-35.13786/

Това ми беше обявата . Продава се цялото оборудване в комплект. Пушка, зарядна станция, двете цеви, 6 литрова бутилка с преглед до 8/23г. , оптиката и кутиите с чашки и слъгове и 4бр. пълнители по два за всеки калибър
 

valeria

Потребител
според мене тази пушка си заслужава цената.
 

valeria

Потребител
тази пушка се вписва в цената
 

apapazov

Редовен Потребител
Това е много общ въпрос. За слъгове се иска сила. Затова ти я предлагам точно тази. Заради по голямата задредукторна камера, която върви с редуктора на Хума. От там нататък почват проби кои стават, кои не. Все пак не очавай да стреляш 40 грейнови с 300. На колега направена с доста по голяма външна камера 1.4 грамови слъгове ги стреля с 300м/с и прави отлични групи, но пушката е много далеч от стокова.
Мисълта ми е че за 1100лв тая пушка дава много
 

Ивака

Новодошъл
Предполагам търсиш ПЦП. Ако е така, кажи на кой калибър си се спрял, какви са дистанциите, на които ще се стреля и ще помагаме с марки и модели. В този ценови диапазон, фаворит са ми Kral Arms. Оказаха се доста сносна платформа, с големи възможности за надграждане.
Нали е незаконно да се стреля по животни
 

valeria

Потребител
една от пушките които са доказали качествата си за цена близка до до предложената.
 

todeto

Новодошъл
Здравейте,насочил съм се към покупка на Artemis/snowpeak P15. По точно на този с регулатора на huma посочен по-горе. Моля за съвет кой калибър да избера .22 или.25 за дистанция 80-100 м. Какви плюсове и минуси имат двата калибъра?
 
Нагоре