Моето видео

Likata

Новодошъл
Клипа го видях колега, но си си изключил коментарите и не можах да ти пиша. От къде са цевите, какво производство са и на какви цени ги взимаш ?
 

Дончо Иванов

Редовен Потребител
Цевите са оригинални турски от фабриката на Крал Армс.Вземам ги от Турция.Не разбрах какво съм изключил,ама не съм аз!
Тел.0899674471
 

Likata

Новодошъл
Не може да ви се напише коментар под нито един клип в YouTube, опитах да се свържа с вас, потърсих ви профила във Фейсбук, но нищо не намерих и случайно попаднах на публикацията ви тук. Наскоро гледах че FX предлагат цеви с размери 700-800 мм и ми стана интересно дали може да се смени цвета на Бигмакс с по-дълга и точно днес гледах вашия клип в YouTube. Направих поръчка наскоро за Бигмакс и очаквам доставка и съм се уговорил с Николай от Русе да му я изпратя за тунинг. Интересуваме в какви налични калибри предлагат цеви, на каква цена са и евентуално да си поръчам една 700 ММ и да я изпратя заедно с пушката за смяна. ( Интересувам се от .30 кал 7-62мм)
 

Дончо Иванов

Редовен Потребител
Не може да ви се напише коментар под нито един клип в YouTube, опитах да се свържа с вас, потърсих ви профила във Фейсбук, но нищо не намерих и случайно попаднах на публикацията ви тук. Наскоро гледах че FX предлагат цеви с размери 700-800 мм и ми стана интересно дали може да се смени цвета на Бигмакс с по-дълга и точно днес гледах вашия клип в YouTube. Направих поръчка наскоро за Бигмакс и очаквам доставка и съм се уговорил с Николай от Русе да му я изпратя за тунинг. Интересуваме в какви налични калибри предлагат цеви, на каква цена са и евентуално да си поръчам една 700 ММ и да я изпратя заедно с пушката за смяна. ( Интересувам се от .30 кал 7-62мм)
30 кал. от Турция не можеш да купиш като частно лице,а и няма с тази дължина.Ома само в 22 кал.
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
За вариант 1 и 3,принципно си прав,ама на практика не. Тия китайски недоразумения,нивел за пикатини от по 2 лева бройката,да застанат успоредно на шината би било истинско чудо. Нещо като шестица от тотото! За това правилния начин е гола ампула върху шината,поставена между зъбчетата на шината.
 
Нагоре