Мнение за Hatsan Speedfire Vortex 5.5

Blagovest Asenov

Новодошъл
Здравейте , нов съм във форума ! Интересувам се от въпросното оръжие , което според мен си струва парите за спецификациите му , но бих желал и второ мнение преди да направя покупката. Ако някой има мнение за пушката или впечатление нека сподели. А колкото до основнте му спецификации - те са:

  • Тегло - 3кг
  • Калибър - 5.5мм
  • Начална скорост - 245м/с
  • Енергия - 27джаула
  • Пълнител - 10 заряден
  • Газово бутало Vortex
  • Два броя пълнители - Rapid Performance Mag

Предимно смятам да го използвам за стрелба по мишени.

Благодаря предварително!
 
Последна промяна:

t.marev

Редовен Потребител
Здрасти, добре дошъл! Това за гризачите го махни, тук не се обсъждат такива цели!
Тук май никой няма такава пушка....И преди да са започнали да те разубеждават и да ти разправят какъв боклук е, иди си я вземи щом си я харесал, постреляй и сподели впечатления. Ако наистина е боклук, ще го знаеш от първа ръка, ако не е /най-вероятно е така/ ще си гърмиш с кеф. Не знам какви са мишените по които ще стреляш, но ако не са хартийки с кръгчета, най-вероятно ще останеш доволен.
 
6

6.35

Гост
Че какво им е на хартийките.Аз с това стоене вкъщи вече на всичко съм съгласен.Извинявам се за глупостите.
Взимай пушката смело.Нали има гаранция.Каквото и да вземеш ако стреляш много ще я обслужваш.Питай за налични маншети и др.И сигурно ще трябва да се почисти преди първата стрелба.
 

t.marev

Редовен Потребител
Да, за помагане е .....точно това имах предвид.
Не ти се бъркам.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Ами, като го разкандардисвам да не си купува пружинно недоразумение с пълнител, от фирма с традиционно некачествени и дефектиращи газови бутала и некачествено изработени части, му помагам.

https://forum.airguns.bg/index.php?threads/Умарекс-ruger-air-hawk-4-5мм.11062/

За тези пари, аз бих препоръчал тази пушка.
 

mihov1959

Потребител
Първите ми впечатления бяха,че изстрелва сачмите автоматично,ама на клипа видях,че пак чупи цевта ..И то все едно слага нова сачма.И аз и бях хвърлил мерака..
 
Нагоре