Мнение за тази пушка Meteor 155 Torpedo 5,5mm

Lkrastev

Новодошъл
Моля за вашето мнение наистина ли е толкова мощна. Трябвали да се отвори да се почисти като Хасан. И можели да се сложи Оптика?
 

lynx

Редовен Потребител
Аз нямам почти никакъв опит с пружинките.
Но съм наблюдавал мъките с такава пушка на мой познат, която пушка определено се саморазрушава.
Човекът се измъчи да я ремонтира и накрая пак си взе малко "по-надеждния вариянт", Хасан 125 :)
 

redsox

Редовен Потребител
Човек бегай на далече от такива тояги. Аз имам една от тези “малко по-надеждния вариант” 125ца. Седи на гардероба отгоре събира прах от година и повече. Вече даже не помня какъв и беше последния проблем.
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Пушка като пушка за парите си,спестявате разкарването на 20 метра с дрелка,дупчи и това е кефа.. до 2-3 кути със съчми...после ремонт,но с относителна прецизност!И аз съм за 125/135 с куатро спусък,135цата има страхотен приклад,Валтер и Вайх преди да почнат да им ги правят италианците могат само да мечтаят за такъв(собственика де).Ако ползваха читава стомана и махнат пластмасата от мерните прибори с удоволствие бих броил 1000+лв.
Ако е тази от ВИПа задължителна ревизия,вноса е отдавна маншета е станал на кокал,хората са свестни със сигурност и след коледната промоция ще тия дадат на добра цена!
 
Нагоре