Мишени които ни радват

njatanasow

Редовен Потребител
Една мишена от днес със Марсианката :D
Още не ми е по мой вкус но до месец ще излезе втория вариант.Стреляно е на 25 метра защото до скоро хубавите ми Хоукита вече не ми харесват на 50 метра,а ми омръзна постоянно да местя Леополда :)
 

Attachments

  • IMG_0988.JPG
    IMG_0988.JPG
    132.6 KB · Прегледи: 166

njatanasow

Редовен Потребител
Ало ,колеги къде сте бре?
Днес след поредната "интервенция" на малкия Валтер се получи доста добра "картинка"
От 140 до 90 бара скоростта беше в 1 метър.250-249 метра с 0,51.
Стрелях на 25 метра ,нямаше вятър и имах шанса да направя доста хиксове ;)
 

Attachments

  • IMG_1036.JPG
    IMG_1036.JPG
    527 KB · Прегледи: 163

оги-пз

Редовен Потребител
Ники ти още от далече почваш психо - атаките.

Браво много отвратителна мишена. :cheers:
 

njatanasow

Редовен Потребител
Сигурно сте прави,но и аз ще се науча да стрелям.Имам още време.Засега ще се гордея, че мога да настройвам добре пушки ;)
 

rashko

Редовен Потребител
Малеее ти се научи да стреляш,ама дай да тръкна малко шилото че верващите се захласнаха.

ЕВАЛА !!!!
 

piperov_pipi

Потребител
Браво Ники, тия младоци още доста време ще ни дишат праха. Пожелавам същата мишена на 16.11. на Капчето... :bravo: :bravo: :bravo:

Миленчо стига си ХРАНИЛ рибата ами донеси да я опитаме става ли за скара...от мен бирата... :cheers:
 

Milen

Потребител
Миленчо стига си ХРАНИЛ рибата ами донеси да я опитаме става ли за скара...от мен бирата... :cheers:
В момента я угоявам (рибата)! Ама като падне първия сняг почвам и аз да стрелям (от масата). И тогава мислете му!
 

petkof

Редовен Потребител
Една "мишенка" на 102 м..На открито, на един почти гол хълм.
Надморска височина 270 м.
Температура 10 гр.С.
Вятър на пориви 7 м/с от "10 часа".
Влажност 66 процента.
Облачно видимост 7000 м.
Пушка FX BOSS, оптика Millett 6-25X56 LRS-1 Mil-dot bar на Х 12 , чашки JSB 3.25 гр.

Прицелната точка е горе на първата снимка до началото на рулетката.Групата е от 6 изстрела обособени на две подгрупички.Първите 3 са в ляво, след което огледах мишената за попаденията, после продължих с другите три.Линията свързваща прицелната точка и първата тройка е почти отвесна. :pardon:

6758493t.jpg

6758494Z.jpg
 

njatanasow

Редовен Потребител
Браво Петко!Страхотна стрелба.
Радвам се, че си от групата на "Селяците" ;) :cheers:
 

dberov

Редовен Потребител
Имам почти идентична мишена като а колегата petkof но на 120 метра 4 изстрела с попадения 2 по 2. На такава дистанция и най слабия ветрец дава отражение.

 

njatanasow

Редовен Потребител
И аз реших да открия годината с малко стрелба.Малко късно се сетих 16,45 часа,Почти се стъмняваше,а и оптиката която ползвам е едно Гамо,дето хич го няма за бенч ,нооооо,кот има ;)
Провокиран от обявата на Жоро Панчев,стрелях с Фанито,25 метра,JSB 0,475, 9 джаула..Вятър много слаб,повече течение.
 

Attachments

  • IMG_1046.JPG
    IMG_1046.JPG
    113.2 KB · Прегледи: 154

njatanasow

Редовен Потребител
Снощи реших да проверя малкия Валтер как е.Ми....добре е :)Не случайно Вальо стана първи във Варна.Е можеше и да направи по добър резултат ,но победителите не ги съдят ;)
Снощи в 20.10 часа така утихна времето,само за тест.
Мишената е на 25 м,0.51,248 м/с
Точкуването вие го направете :)
 

Attachments

  • IMG_1157.JPG
    IMG_1157.JPG
    472.2 KB · Прегледи: 86

dberov

Редовен Потребител
njatanasow написа:
Снощи реших да проверя малкия Валтер как е.Ми....добре е :)Не случайно Вальо стана първи във Варна.Е можеше и да направи по добър резултат ,но победителите не ги съдят ;)
Снощи в 20.10 часа така утихна времето,само за тест.
Мишената е на 25 м,0.51,248 м/с
Точкуването вие го направете :)

Ники, подчертаното в червено е фактора за подчертаното в синьо.

Най добрите мишени кой ги направи и кога?
Вальо и третата мишена на Миро защото стреляха последни когато вятъра напълно утихна.

А за твоята мишена няма какво да сборуваме 250 точки. :cheers:
 
Нагоре