Мероприятия за 2016г.

оги-пз

Редовен Потребител
Нека направим обзор на мероприятията, мислим за 2016г.

И за да не бъбрим напразно, мисля пръв да предложа мероприятие.
Април месец варминт или бенч предпочитате.
Давам избор за датата и вида на мероприятието, за което има повече хора него че оргатизираме в Пазарджик.
 
Последна промяна:

rashko

Редовен Потребител
+1 за бенч + 1 за Пазарджик.
Дано да е в началото на месеца, не за друго стреля ми се на по лафче:)
 
Последна промяна:

andi

Редовен Потребител
Аз съм за варминт , Ще стане мн интересно да се включат и големите калибри .
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Оги ако ще правиш варминт знаеш че ще ти дам стойки и формички за изливане на гипсовете.Ще помагам с каквото мога дори ако искаш съм съгласен да ти дам инвентара безвъзвратно че и без това вече се чудя къде да слагам всичко.
Иначе ще се постарая тази година да организираме поне едно-две ФТ състезания макар че малко ми се объркаха плановете но мисля че ще се справим все пак.Поне за сега няма да се ангажирам с дати а ще видим ако има някъде дупки ще направим така че да запълним годината.:cheers:
 

оги-пз

Редовен Потребител
Бенча по го разбирам, проблем ще е този път че нямам маси и ще трябва да си носим свои поне 5 маси ще ни трябват.
Мога да подсигуря 1 маса стол и рест моите. Аз няма да стрелям ще оценявам и наблюдавам състезанието. Просто ми е мерак да се съберем отново.
 

sts1969

Редовен Потребител
Един глас за БР от мен. Ако имам спътник за пътуването (да сме поне двама) и аз ще взема рест, стол и маса за споделяне (масата ми не е кой знае какво, но до сега не съм имал проблеми с нея)
 

dberov

Редовен Потребител
В Пазарджик се събираме най много хора. Върминта изисква повече подготовка от БР, изработване на панички, нареждане на трасе, подмяната им на всеки кръг което пък отнема време, журирането също ще е мъка...затова и аз съм за Бенч.
Живот и здраве ако идвам ще нося маса, стол и два реста.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Ок Бенч да е а ако има много навити за Варминт и него ще направим следващия месец.
Остава само да наближи и да видим коя дата ще е по удобна за всички.
 
Нагоре