Мероприятия за 2016г.

opasnabatka

Потребител
Оги мани ги да си носят техни съчми, па който иска да вземе от тебе. После като ги сее из мишената още по-добре
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
На финала ще се стреля с голямата награда. Няма Раух, няма Щаер, няма Ева, няма рускиня, румънка, марсианска и т.н. Една пушка двама стрелци и нека по-добрия да победи. :cheers:
 
Последна промяна:

anibis

Редовен Потребител
На финала ще се стреля с голямата награда няма Раух, няма Щаер, няма рускиня, румънка, марсианска и т.н. Една пушка двама стрелци и нека по-добрия д победи. :cheers:
Ааааа ето това е приказка... така наистина е най добре!
 

methaa

Редовен Потребител
Така ще се определят 1 и 2 място. А как ще определите 3 място?
 

joro_ihr

Редовен Потребител
Аз доколкото разбрах, класирането е отделно за класовете, както и състеезанието, а само за вълчо ще е този двубой между първите.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Аз ли не мога да обясна, или се развълнувахте.
Всеки си се състезава с каквото иска в който клас иска.
Само първите 2ма от състезанието ще се надстрелват с голямата награда, съчмите ще са мой, за да няма мерени и немерени това е.
Така е най добре който си заслужи и се класира в собствения си клас, той ще има допир до вълка и реален шанс за спечелването му.
 

dberov

Редовен Потребител
Oги, на финала вземи понамачкай чашките, още по интересно ще бъде :lol:
 

hlapeto

Потребител
Миро , няма как да помниш , но Българската традиция е с 5,5 мм. Когато навремето започнахме да правим състезания всички бяхме с 5,5 , то 4,5мм ПЦП се появиха доста по-късно.

'84 ОСО , само 4.5 мм , та не знам за кои традиции говорим.
 
Нагоре