Мероприятия за 2016г.

anibis

Редовен Потребител
Вярно е,на закрито всеки може. И аз ще се радвам ако има вятър и то такъв, както миналата година,защото във Варна постоянно си духа така,и си тренирам на такъв вятър. И съм адски щастлив когато направя на варненски вятър 246-247т.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Миро защо оня ден на състезанието при лек полъх направи 240т. а после когато не духаше врътна 245т.
Хем тук не духа като във Варна.:cheers:
 

anibis

Редовен Потребител
Защото ти направи 230т първа мишена,та за това. Да не те бия с много...:D
 

оги-пз

Редовен Потребител
Пак си в грешка, няма да казвом колко съм направил.
На следващото състезание ти и аз ще стреляме и ще си говорим тагава.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Е не е баш така щото предния път избяга като те поканих да се надстрелваме.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Момчета,не се заблуждавайте.4,5 16 дж. на 25м. и 5,5 на 50 м. при вятър,е много в полза на малките.Какъвто и ще кид да му сложите на 5,5.Не говоря за 6,35 и на горе.:)
Това е само мое мнение.
 
Последна промяна:

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Хах. Има една такава работа. Ще я пишем за награда за есенния 2х50ФТ в пловдив:cheers::rambo:
 

Dominus

Редовен Потребител
Не се опитвайте да равнопоставяте два различни калибъра и различни енергии. Те са си различни и нищо не може да промени това. Ники ви е отговорил в голяма степен. При порядъчен вятър ако ще и с 60 дж да стреляте в 5,5мм то каузата е изгубена.
Колкото до калибраторите - 4,5 е направен да приравнява отвора в хартията към кал.5,5
 

оги-пз

Редовен Потребител
Никой не ги равнопоставя.
Пушките е ясно, че са различни но на 25м.
не могат да се съревновават едните са прекалено силни, за да се борят с другите.
Миналата година при 6мс. вятър Киро с рейнджъра ковна 250т а на втората мишена 248т по спомен. А 16дж. бяха доста назад.
Мислих мислих и най добре ми идва на акъла с надстрелване.
1 място от фака срещу 1 място от 16 ките.
Ще стрелят със самата награда по 1 бенч мишена, който ковне повече той ще я отнесе.
Така мисля ще е най-честно.

Пп. Знам че и по този начин ще има недоволни. То винаги има по някой недоволен. Нека не позволяваме на тези които все си намират причини да измислят нещо да развалят кефа НИ.
Който е съгласен идва и участва, който не гледа или не участва.
Нека не забравяме, че сме само любители и състезанията и те са любителски, който иска по сериозни неща има Европейско има и Световно.
 

Dominus

Редовен Потребител
Това е интересно решение и изглежда правдиво.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Мислих мислих и това е най правилното решение. Хем няма дискриминирани хем е най правилното. Иначе трябва да се участва само с един калибър.
 

anibis

Редовен Потребител
Оги значи до колкото съм разбрал,Фака стреля на 50м 16-те на 25м. нали така? Няма да ма приравняване,и първо място от Фака, и 16дж след това стрелят по-още една мишена.
 

anibis

Редовен Потребител
Да де,но те пак си стрелят на 50м нали така?
По колко мишени ще са от начало х 2 или х 3
 

anibis

Редовен Потребител
Извини ме но не ми отговори, приравняване няма да има?
 

оги-пз

Редовен Потребител
Не приравняването ще е надстрелване с вълка който е и голямата награда.
Иначе казано всеки си стреля в класа в който си е и 2-те първи места се надстрелват с вълчо по 1 мишена със съчми дадени от мен при еднакви условия.
 
Нагоре