Мероприятия за 2016г.

Alucard

Редовен Потребител
ФТКС
Ако не ни мине котка път +2 пружинки.17/24 ти бива :)
 

оги-пз

Редовен Потребител
Не съм разбрал, че ще има състезание по ФТ на 16ти тогаво дата за провеждане остава 24ти неделя.
В събота съм на работа до обяд и няма как от сутринта да правя състезание, но никой не връщам ако искате вожем да се съберем в събота да направим скара лаф мохабет и в неделя стрелбата..

Слагам дата на състезанието 24април
 

njatanasow

Редовен Потребител
Пружинка от рест ще подскача като. ... пружинка: )

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
Зависи от пружинката Оги.Мисля ,че всеки може да избира дали да е от рест или торбичка с пясък.Ку иска и от коляно.Но избора е негов.;)
 

оги-пз

Редовен Потребител
Точно така Ники при пружинките ще е свободно сой както му е кеф.
При бенча на пцп тата ще е позволена двуногата ако някой иска и така. Само мераклий да има
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Ники, аз грешно съм разбрал.. Мислех че става дума за задължитекен рест.. Иначе по избор е най добре. Аз бих сложил торбичка от ниските върху реста..

Sent from my A850S using Tapatalk
 

оги-пз

Редовен Потребител
С оглед на мероприятието и късия ден, мисля да започнем в 9.00 ч. та да може да остане време за приказки.
Дъжд и да има не ни плаши с покрив сме и няма да ни пречи, но вятър ще има защото халето е почти отворено.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Ааааа грешиш ще е проветриво и то доста го завихря дори вън да не духа вътре си вее
 

братушка

Редовен Потребител
Мдаааа.... Свършиха хубавите сбирки, където хем медали се печелеха, хем готини напивания със сърчицата на Динката...
Останаха само рейтингови еднодневки :(
Май няма да има тази година къде да ида...
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Братушка, когато няма дъжд и росата минава за дъжд.
Добре, че има и рейтингови еднодневки за да се видим поне за малко.
А който има желание идва макар и за един ден.
А който има мерак организира мероприятия.
Без мерак и желание нещата няма да се получат, ако ние не си го направим, няма кой да ни го направи.
Да седим и да си спомняме миналото само е загуба на време мисля аз.
Със здраве и дано сме живи и здрави да се видим някой ден.
:cheers:
 

Dominus

Редовен Потребител
А когато някой организира мероприятие да се напънем и да го уважим, че да има желание да го повтори, а не да се питаме, защо никой не иска да се захваща с подобна неблагодарна дейност и защо няма мероприятия. Не може при наличието на все по-малко мероприятия да искаме на всички да ни е удобно.
 

братушка

Редовен Потребител
Вече написах какво "и...................."...
Тази година май няма да имам къде да ида, където хем да стрелям, хем да направя цър-пър на кебапчета с бира докато бъбря с приятели.
Когато започвах бях с 13 години по-млад и вече не съм сигурен, че имам ентусиазма да бия път за един ден по 300-400км във всяка посока, като в паузата между пътувания да стрелям набързо и на сухо...
Да се поздравиш с хората докато подтичваш между мишените и да си поговориш с тях на маса с бира в ръка не е едно и също.
Второто за тази година не виждам да се предвижда... :(
 
  • Харесвам
Reactions: kvn

оги-пз

Редовен Потребител
Казах го и пак го казвам.
В събота пред състезание винаги се събираме след 13.30ч , а ако има повече мераклий да се съберем още събота няма проблем да го направим.
Събираме се в събота лаф мохабет и в неделя дуел.
Даже може да направя изключения тази година за бенча, двудневна стрелба. Награждаването в неделя, а който не може да остане в неделя ще си получи наградата по еконт.

За след Балкантрейд мисля едно голямо двудневно по бенч. Така че ще има сбирки и църпър.
Пазарджик сме гостоприемни и никой не сме върнали, и се събираме още от събота почти винаги.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Вече написах какво "и...................."...
Тази година май няма да имам къде да ида, където хем да стрелям, хем да направя цър-пър на кебапчета с бира докато бъбря с приятели.
Когато започвах бях с 13 години по-млад и вече не съм сигурен, че имам ентусиазма да бия път за един ден по 300-400км във всяка посока, като в паузата между пътувания да стрелям набързо и на сухо...
Да се поздравиш с хората докато подтичваш между мишените и да си поговориш с тях на маса с бира в ръка не е едно и също.
Второто за тази година не виждам да се предвижда... :(

Що бе Братушка и второто може да стане, организирай едно двудневно на Ботево както преди и ще има време и за стрелби и за бири и за кебапчета.
 

братушка

Редовен Потребител
Вече ми минаваха мислици дали да възродя Ботево, да ви изкарам едно показно... Ще помисля още, дали сте го заслужили :)
И в Ботево никога нямаше двудневни, само 3+ дневни :) винаги имше гости от четвъртък и до неделя :)
 
Нагоре