Мероприятия за 2016г.

оги-пз

Редовен Потребител
Ами ние за сега имаме 1 и сме подготвили материал от палета за още 1 най много 6 маси ще трябват.
 

братушка

Редовен Потребител
OK
Имате 6 маси, от ботевските, сгъваеми.
Само да се уточните с дата аз да видя дали ще мога да дойда. Или да помислите как/кой може да ги вземе от София. В близките 2 седмици имам ходене до София и мога да ги докарам там и да предам на някого, по-сигурен от мен с идването.
 

dberov

Редовен Потребител
Оги, гледам масите ще се съберат а със столовете как сте.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Казвайте сега в началото или в края на месец април да направим състезанието.
Мисля да направя няколко дисциплини.
1- Бенч до 16дж 25м.
2- Бенч фак 25м.
3- Бенч за пружинки тук мисля да се стреля само от торбички, но всеки трябва да си подсигури такива.
4- Тук мисля дисциплина за голямите калибри. Мисля да сложа гонга на 200м. и да отчитаме брой попадения по него е няма да е точно на 200 а около да е изненада все пак и да има тръпка. Или да сложа бутилки надути с въздух и да се гърмят, което според мен ще е супер забавно, но няма да имам време да ходя и сменям за всеки бутилките, че и мишени ще има за оценяване.

Цена за състезанието мисля 5лв на клас е добре.
Всеки клас ще просъществува ако се запишат поне 4 участника в него.
Медалите ще са по евтин вариант предвид цената на участието.
Състезанието трябва да е неделя
3ти или 10ти
17ти или 24ти
Ако има нещо неясно питайте.
Ако имате по интересни предложения за над 6.35кал. казвайте.
Важното е да се съберем повече народ и да е весело.
 

vencibull

Потребител
В бенча за фак може ли да се стреля с 16ка? Бенч само до 25м ли се прави?
 

sts1969

Редовен Потребител
Претенции към датата нямам, ако не ми мине черна котка път...съм там. :cheers:
 

братушка

Редовен Потребител
... Състезанието трябва да е неделя...
... Важното е да се съберем повече народ и да е весело....
Това са 2 несъвместими неща...
Повярвай на опита ми: ако наистина искаш да се съберат повече хора (не само местните) и да е весело състезанието ТРЯБВА да е в събота.
ВСИЧКИ, които не са местни в неделя по обяд забравят да мислят за друго, освен за това как ще пътуват у дома...
 

sts1969

Редовен Потребител
състезанието ТРЯБВА да е в събота.
То добре, прав си...но как да пътуваме 4-5 часа в Петък след работа, така че да сме свежи за Съботното състезание? Както и да го мисля, по-рано от 18.30 не мога да потегля (освен ако не си пусна отпуск специално за Петък) Това ще рече че ще пристигнем за настаняване и нощувка в хотела около 23-24ч. За прострелване и тренировка и дума не може да става. ???Ако състезанието се направи с 2, а не с 3 мишени както миналата година, тогава ще остане време и да се видим и полафим...само споделям мнение. :cheers:
 
Последна промяна:

оги-пз

Редовен Потребител
За повече посещаемост и зарибяване на хората да минат в пцп 16дж.
Мисля че за пружинки никой нищо не е правил досега, поне откакто аз посещавам форума.

Забравих пищаците който има пищак да и смята да го носи ще ги включа и тях нали виче имаме пищаци, трябва да ги уважим, стига моя да е станал до тогава, че голям тунинг съм му спретнал, дано Миро се справи.
Така за дата още никой нищо не е казал днес ми пропадна първата седмица.
Викам да забия дата 17-ти април
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Пружинка от рест ще подскача като. ... пружинка: )

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
За 16.04 има обявено - FT Open SF2x30 "Бонсови поляни" - 11:00 ч.
Аз също изчаквам да реши Оги за дата, за да "заковем" и ФТ-то в Пловдив.
При достатъчно желаещи, може и да се комбинират датите - Събота ФТ в Пловдив, Неделя бенч в Пазарджик.
 

братушка

Редовен Потребител
освен ако не си пусна отпуск специално за Петък
Истински мераклии точно така правят...
Ти си късметлия с 4-5 часа пътуване. Аз имам 6+.
И когато имам перспектива да се пребера у дома след полунощ в неделя (а в понеделник некъпан и недоспал на работа) започвам да се изнервям и да поглеждам към колата...
По мои наблюдения така правят 90% пътуващи. А тези, дето идват с жените и/или децата въобще отпрашват обичайно към 13-14ч. без да им е грижа вече за състезанието...
Че и бирата събота вечер е по-сладка, когато е вече след награждаване, а не преди него :)
Това са все мои лични наблюдения де...
 
Нагоре