Магазини за въздушно оръжие - гр. София

ininia

Потребител
ФТКС
Да,и аз видях преди десетина дни,че загазина е затворен.
 
A

Anonymous

Гост
Аз съм казал, че е грешна от 1 година, ама никой не ме отрази... :D

Работя на ул. Доспат, която е на 50м от магазина, и знам, че до скоро си работеше, напоследък като минавам е със спуснати решетки, но си седят надписи и няма никакви съобщения...
 

barbaron

Редовен Потребител
Да попитам дали някой скоро е минавал покрай магазин БУЛАРМС на бул. "Цар Борис ІІІ" № 135 и ми се ще да знам събота до колко работят следобед. Предварително благодаря за инфото
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
barbaron написа:
Да попитам дали някой скоро е минавал покрай магазин БУЛАРМС на бул. "Цар Борис ІІІ" № 135 и ми се ще да знам събота до колко работят следобед. Предварително благодаря за инфото

До 16 ч.
 
A

Anonymous

Гост
От скоро има магазин в Студентски град ул.8ми декември мисля че се казва, някой посещавал ли го е ?
 

ininia

Потребител
ФТКС
Магазина е на Заримекс.Имаше малък магазин на булеварда - точно с/у ВМЕИ,който мисля че вече е затворен.Новия (голям) е точно гдето авт.280 завива от булеварда към студ.град - на самия ъгъл.
 

lynx

Редовен Потребител
Не знаех, че има и такъв он-лайн магазин Хатсан-БГ ??? http://hatsan.bg/index.html
Не знам дали е в София, не са си посочили координатите.
Даже и телефон за връзка не видях ???
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
PCP помпа Hatsan -> 281.60лв. ;)

П.П.
някой обърна ли внимание колко "ВЪЗДУШНИ ПУШКИ DAYSTATE" има...

Иначе лошо няма...
От много глава не боли... само да не е бой ;)
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Не.
Впечатление ми направи стрелеца и пушката.
И двете се допълват. ;)
:cheers:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
На никой ли не му прави впечатление, че това е анонимен сайт, от който нищо не бих си купил, дори и цените да са по-ниски от другаде.
 

amudjiev

Потребител
DOMAIN NAME: hatsan.bg
requested on: 04/09/2011 01:14:17.045859 EEST
processed from: 04/09/2011 01:14:17.412801 EEST
activated on: 06/10/2011 12:46:46.962208 EEST
expires at: 04/09/2012 00:00:00 EEST
registration status: Registered

REGISTRANT:
dinko jelev
ul. Ovcho Pole 143
SOFIA, 1000
BULGARIA

ADMINISTRATIVE CONTACT:
Dinko zhelev
-- hidden --

ul. Ovcho Pole 143
SOFIA, 1000
BULGARIA
tel: +359898434343
fax:
NIC handle: DZ153275

TECHNICAL CONTACT(S):

Dinko zhelev
-- hidden --

ul. Ovcho Pole 143
SOFIA, 1000
BULGARIA
tel: +359898434343
fax:
NIC handle: DZ153275

NAME SERVER INFORMATION:
ns77.superhosting.bg
ns78.superhosting.bg
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
като се загледах номера ми се стори познат това е на армс.бг явно си правят някакви врътки с този сайт
 

dremadred

Потребител
Реших да пазарувам от http://shop.oragie.com, но бих искал да питам дали някой друг е пазарувал от там? Писах им досега 3 е-майла, но и дори след 2 седмици нищо неса ми отговорили. Ходих и на крака в мазина да питам, казаха ми, че нямат нищо налично от въздушното оръжие, след 1 месец ще зареждат. Чудя се дали са читава и да чакам зареждането или да си търся друг магазин защото ми прави впечатление, че цените на някой пушки са средно с поне 60-70 лв. по ниски от конкуренцията, пък навсякъде другаде са едва ли не копирани едни от други. Може ли някой да помогне за моя казус?
 

lynx

Редовен Потребител
Напиши каква пушка търсиш и може да се окаже, че някъде я има налична и на добра цена.
Аз доста често обикалям из софийските оръжейни магазини и горе-долу помня къде какво съм видял че го имат на склад.
Колегите също ще помогнат със съвети.
Предполагам, че си от София при положение, че си ходил лично до Оръжието.
 
Нагоре