Магазини за въздушно оръжие в република Турция

Дончо Иванов

Редовен Потребител
ПЦП имам пушка, gas piston или vortex трябва да пише на пушките. Ако има пистолети крал армс ПЦП ще взема
Пистолети ПЦП не съм виждал.Може би само с поръчка.Не видя ли на снимките няколко чупещи се пушки?
 

Boxingteam91

Редовен Потребител
Пистолети ПЦП не съм виждал.Може би само с поръчка.Не видя ли на снимките няколко чупещи се пушки?
Видях, до края на седмицата ще ида до Одрин на 100 процента и ще взема някакво плякало за къщата
 

Дончо Иванов

Редовен Потребител
Видях, до края на седмицата ще ида до Одрин на 100 процента и ще взема някакво плякало за къщата
Внимавай какво ти пише на фактурата като номера1На мен ми е сбъркал една фактура номера на пушката ,а на една ЕГН -о ми.Утре ще го провеся на тавана!Направи ми проблем,много е немарлив към писането!
 

Boxingteam91

Редовен Потребител
Внимавай какво ти пише на фактурата като номера1На мен ми е сбъркал една фактура номера на пушката ,а на една ЕГН -о ми.Утре ще го провеся на тавана!Направи ми проблем,много е немарлив към писането!
Явно ще трябва да му се виси на главата
 

Mitaka588

Потребител

Дончо Иванов

Редовен Потребител
На снимките на по предната страница има сниман етикет с цена мисля на Хатсан 80 с Vortex - 1300 лири
Значи е там, а ако са го купили може да се поръча.

Прибрах се от София. Ще пия едно две малки, че в три през нощта тръгвам за Турция.
 
Последна промяна от модератор:

Boxingteam91

Редовен Потребител

Дончо Иванов

Редовен Потребител
10ч. До магазина. Хонда хрв. Вт. Червена

Може ли да питаш за още едно плякало :). Дали имат наличност или с капаро. На каква цена върви там.
https://reximex.com/pcp/rp/
Това намерих!Цената е солена-3000лири му иска!Твърд е!

Току що се прибрах.Пак голямо чакане на Лесово.Видяхме се с колегата от Ст.Загора.Аз взех едно Зораки по поръчка и един(дежурния)Биг макс!
 

Attachments

  • IMG_20210819_091813.jpg
    IMG_20210819_091813.jpg
    568.4 KB · Прегледи: 140
  • IMG_20210819_091818.jpg
    IMG_20210819_091818.jpg
    444.1 KB · Прегледи: 141
  • IMG_20210819_091821.jpg
    IMG_20210819_091821.jpg
    455.3 KB · Прегледи: 138
  • IMG_20210819_091829.jpg
    IMG_20210819_091829.jpg
    322.4 KB · Прегледи: 137
Последна промяна от модератор:

cyrex_bg

Новодошъл
Дончо да си жив и здрав. Много полезна информация ни даде за състоянието на магазините в Одрин.
Ако ходиш пак може ли да провериш за Hatsan Barrage с дървен приклад дали има и колко ще струва ако може да се поръча 5,5 или 6,25?
Поздрави
 

Дончо Иванов

Редовен Потребител
Дончо да си жив и здрав. Много полезна информация ни даде за състоянието на магазините в Одрин.
Ако ходиш пак може ли да провериш за Hatsan Barrage с дървен приклад дали има и колко ще струва ако може да се поръча 5,5 или 6,25?
Поздрави
Последния път като бях в магазина имаше с пластмаса(черен) .Ще проверя какво има в петък(ако отида)
 

LogiBG

Редовен Потребител
Колеги някой забелязал ли е има ли хатсан hydra 5.5 по магазините в турция с QE цев и ня какви пари се продава, защото проверих в няколко магазина тук и са само с нормалната цев, а отделната QE не е особено евтина.
 

llcoolj

Редовен Потребител
10ч. До магазина. Хонда хрв. Вт. Червена


Това намерих!Цената е солена-3000лири му иска!Твърд е!

Току що се прибрах.Пак голямо чакане на Лесово.Видяхме се с колегата от Ст.Загора.Аз взех едно Зораки по поръчка и един(дежурния)Биг макс!
Цената към днешна дата на пистолета на Рексимекс в Турция е около 2400 лири (+ - 50 лири). Тоя търговец леко се е поулял ;)
 
Последна промяна:

Дончо Иванов

Редовен Потребител
Дончо да си жив и здрав. Много полезна информация ни даде за състоянието на магазините в Одрин.
Ако ходиш пак може ли да провериш за Hatsan Barrage с дървен приклад дали има и колко ще струва ако може да се поръча 5,5 или 6,25?
Поздрави

Това има. Цена 3200лири.С пластмаса е, не дърво.
 

Attachments

  • IMG_20210903_144521.jpg
    IMG_20210903_144521.jpg
    170.9 KB · Прегледи: 126
Последна промяна от модератор:

marzykov

Потребител
Колега Дончо Иванов,
Виждам, че си от Велико Търново и внасяш по поръчка. Би ли ми направил услуга да ми внесеш пцп и оптика от там и каква ще е цената на услугата и поръчката?
Харесал съм си Reximex Throne PCP Synthetic cal. 5.5mm и Discovery VT-R 4-16x44 SF .
 
Нагоре