Магазини за въздушно оръжие в гр. Ямбол

st_beer

Редовен Потребител
Гр Ямбол
ул.Търговска 130
Тел. 0887/485146
Тел. 0889/253481
магазин Карото


Гр.Ямбол
Бул. Д.Благоев Блок 17
тел. 046/663595
моб. 0878369110
Магазин “Медичи”


Гр Ямбол
ул. Хан Кубрат 4
тел. 046/669033
моб. 0887567457
Магазин "Смерч"
 

st_beer

Редовен Потребител
Вече има онлайн магазин от който може да се поръчва ако на някой му трябва нещо и го няма другаде.
Моя хатсан АТ 44 си го закупих от този магазин само че на място понеже ми е на 100 метра от къщи.
Ето линка на магазина:
http://www.pushka.eu/
Страницата до колкото разбрах от собственика се прави все още и не са качени всичките артикули.
 
A

Anonymous

Гост
st_beer написа:
Вече има онлайн магазин от който може да се поръчва ако на някой му трябва нещо и го няма другаде.
Моя хатсан АТ 44 си го закупих от този магазин само че на място понеже ми е на 100 метра от къщи.
Ето линка на магазина:
http://www.pushka.eu/
Страницата до колкото разбрах от собственика се прави все още и не са качени всичките артикули.


Относно този магазин, направих поръчка от него (Суматра и помпа) обслужването е на ниво, хората са любезни и изключително коректни. Доставката дойде на следващият ден в указаният час. Мога само да ги похваля.
 

st_beer

Редовен Потребител
Днес Ямболския магазин видях на живо големите калибри :eek: :eek: :eek: сериозна работа бих казал. Зареди ли са няколко модела Big Bore

Въздушна пушка Big Bore 909S 9мм
Въздушна пушка Big Bore 909 9 мм
Въздушна пушка Big Bore 909 .45 cal
Ето и мунициите за тях:
Сачми въздушно оръжие Eun Jin Проектили 9 мм

Има и някаква суматра която е по мъничка от другите в калибър 5,5 мм. Тя все още не беше разопакована и нямаше цена както и не я виждам в сайта. Хванах я в ръце много ми се хареса като хват и тежест. Наблюденията ми по нея са само както е в торбата. Визуално си е суматра само че някакъв мини модел.
 

andi

Редовен Потребител
Преди като ги гледах навън , имаха повече от 100$ разлика карабината и нормалната !
 

st_beer

Редовен Потребител
За колегите които имат интерес към пушки ФХ и са имали някога желание да си закупят такива пушки но просто е нямало откъде поради липса на внос е те вече са реалност и ги има в магазина http://pushka.eu/. Пушките пристигнаха вчера и са по една бройка от модел. Мисля обаче ако има интерес човека който е собственик на магазина няма да откаже нов внос както и ако някой има някакви предпочетения към друг модел срещу някакво капаро ще му бъде доставена.Това може да стане след уговорка с човека. Просто е много точен и няма грешка за което съм му безкрайно благодарен. Цените на пушките също са много приемливи и не са безбожни.
Ето с какви модели на ФХ разполага в момента налични и могат да се закупят на момента без никакво чакане :

Въздушна пушка FX Royale 400 5.5
Въздушна пушка FX Cyclone 5.5
Въздушна пушка FX Gladiator 5.5


Количествата са ограничени който е решил да не му мисли много много. После чакането мъчи много ;) ;) знам го от личен опит :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:


П.П
Забравих да спомена и това че има зареждане на голяма част от чашките на JSB на хубави цени.
http://pushka.eu/catalog/%D0%A1%D0%B0%D ... %D0%B5/JSB
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
И аз така чаках една цевна кутия няколко месеца.. Добре че бързо се отказах.. Не зная обаче защо го правят ? :pardon:
 

dinkata

Редовен Потребител
Абе, тая вечер макар и в 3 през ноща влезнах в сайта на магазина, ама не видях да се продават пушки и пистолети ? Дали толкова да ми се спи или аз просто не виждам ?!? :eek: :eek: :eek:
 

boceto84

Потребител
Сигурно още не могат да го оправят от новата година.От тая пиротехника се самозабравиха.Аз колко дни ходих да си купувам цев ама не стана.Накрая си я взех от вън и дойде по-бързо отколкото да си я взема от магазина в града.Явно се :meat: :meat: :meat: :mcdonalds: :mcdonalds: :burger: :burger: и го удариха на е...съм му мамата.Много се отплеснах :quiet:
П.П. Иначе пушките са си в магазина и се продават
 

st_beer

Редовен Потребител
Сега да кажа как стоят нещата. Информацията е от първа ръка. Някой "доброжелател" е накиснал за онлайн продажните на магазина и са имали неприятности. Поради тази причина вече няма да се пращат пушки с куриер. Пушките отново ще бъдат пуснати ако все още не са на сайта,но няма да има възможност за онлайн покупка. Който желае ще се налага да идва да си закупува от магазина и ще ползва отстъпка от 10% . Това е за сега положението .
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Ами то това стана още след средата на Септември, когато влезе в сила изменението на закона.
Не може вече да се продава он-лайн и изпраща по куриер въздушно и газово оръжие, няма проблем за муниции за въздушно оръжие и аксесоари.
ПП. Не само за пушка.еу
 

apapazov

Редовен Потребител
Не знаех че има изменение в закона.
Аз август си купих едно Зораки нр-1 и нямаше проблими.
Много лошо че е станало така вече.Имаче хората от магазина бяха точни и съм доволен от обслужването.
 
Нагоре