МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

undertaker

Редовен Потребител
Днес беше ден на пружинката.Като гледам ....не отстъпва на PCPто!
Поздравления.Много се кефя на твоите мишени,друго освен център няма.
Аз си мисля че няма нужда слагаш цели листи,само се хаби хартия.Ако съм на теб залепям една стотинка и ще си стрелям само по нея и то само в центъра и. Имам чувството,че ако се пробвам да опирам цевта в мишената няколко изстрела,пак ще мръдна малко и няма да направя толкова добри групи.Още веднъж - БРАВО.
 

njatanasow

Редовен Потребител
С твоите пушки дали ще направя същите групи? Ако ми дадеш да стрелна няколко групи, ще има да се хваля на деца и внуци!
Ами заповядай,но резултата все пак зависи и от теб.Има колеги които "пречат" на пушката да стреля добре!
 

rivan

Редовен Потребител
Това беше в кръга на шегата, но все пак благодаря за поканата! Ако се видим наживо може да се надстрелваме на маса! Там съм къде-къде по-добър!:cheers:
 

astra

Редовен Потребител
"Скромността краси човека".
На това ни учеха някога в училище.
Но пък сега даже не дават да се ходи на училище...
 

t.marev

Редовен Потребител
Това беше в кръга на шегата, но все пак благодаря за поканата! Ако се видим наживо може да се надстрелваме на маса! Там съм къде-къде по-добър!:cheers:
Ааа, ако е за маса - се включвам и аз! 4х100 със салатка е любимата ми дисциплина.:):)
 

astra

Редовен Потребител
Хайде и аз да се отчета. Изглежда, че вчера е било ден за "групова терапия" :)
20210315_110828.jpg
ФТ позиция, 25м., умерен вятър от дясно, без корекция на вятъра. По 4-5 изстрела в група. Сравнявах в лявата и средната колонки JSB с АА чашки, 0.547гр.
И ... престъпих закона като убих муха с ВО :)
 

njatanasow

Редовен Потребител
Е днес пак!Докато не ми забраните да пускам мишени!;)
От повече от година в "бокса", дойде ред на Марси 2.Беше и се прецакал спусъка ,но вече е с нов такъв.Който я помни не е електронна и е без ударна група.Оборудвана е и с LW полигонална цев в 5,5 кал.
Смятах да са 10 изстрела но петия излезе от разширения калибър и се ядосах!:):cheers:
 

Attachments

  • IMG_20210315_125741.jpg
    IMG_20210315_125741.jpg
    109.5 KB · Прегледи: 92

njatanasow

Редовен Потребител
Съжалявам за поредния пост ама не можах да се оправя с добавянето.
Тази група съм я пуснал 2016г. със същата пушка,само дето са 10 изстрела!
 

Attachments

  • 26392-59100a5d5c8c1699cd4eef634b6ade84.jpg
    26392-59100a5d5c8c1699cd4eef634b6ade84.jpg
    4.1 KB · Прегледи: 75
Нагоре