Купа Ботев 2011 (4.06.2011)

братушка

Редовен Потребител
Re:Купа Ботев 2011 (5.06.2011)

Точно така.
Просто прочетох
Аз за 5ети
...
Още един глас за 5-ти..
и пльокнах без да погледна календара :-[

3.06 - тренировъчен ден
4.06 - състезателен ден

И още бях забравил:
- Такса за участие е 10лв.. За действащите членове на БАФТ и асоциираните с нея организации - 3лв. За жителите на община Хайредин - 3лв. За студенти и учащи над 14г. - 3лв. За пенсионери и деца до 14г. - безплатно.

Общината пак активно ще ни съдейства.
 

братушка

Редовен Потребител
Поради редица причини взех решение по време на събитието в Ботево там да разпънем малко демо ФТ/ХФТ трасенце с около 20 мишенки.
То ще послужи нещо като кеф-зона, както и с ознакомитрелно-зарибяваща цел. Класиране за там не се предвижда.
Ще бъде организирано в непосредствена близост до "стрелбището". Които идваха в Ботево на първото "издание" си спомнят пътя в гората до поляната - ето там.
Съответно се търси доброволец за "длъжност" "Инструктор по ФТ" :) Който няма да участва в БР и Варминт и да поеме любопитни да научат какво е туй ФТ. И да наглежда за реда там.
Трасето ще бъде достъпно денонощно без ограничения.

Също така се търси асистент-съдия за Варминта. Или двама такива, като се сменят да осигурят постоянно присъствие на рубежа за протоколиране и съдийство.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Незнам дали се правят заявки за участие,и дали тук му е мястото,но ще пробвам и дано "необлъча" организатора.
Та заявяваме участие аз и Дядо Данчо.
Дано се съживи темата,че неостана много време :)
 
A

Anonymous

Гост
Аз , Бай Ачо и Мимка се надяваме да се видим с вас . :sniper2: :cheers:
 

братушка

Редовен Потребител
Според броя на заявките няма да сме повече от 10 човека, тъй че ще приключим до обяд.

Ще напомня все пак, че в събота няма да има никакви пристрелки, ще стреляме от 9ч. направо за резултат. Трасето ще се реди в четвъртък и за мераклии ще има цял ден в петък за пристрелки, прострелки, надстрелки и всякакви други нужди.

Също ще помоля хора, които имат от служебните масички да ми драснат по един ред на ЛС. Че вече и не помня на кого и колко раздавах.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Миша, мен слагаш ли ме в тия 10 ? ;) :cheers: Ще гледам по-рано да дойда.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Има ли атернативен вариант за преспиване? Т.е. хотелче или хижа наоколо?
 

братушка

Редовен Потребител
гр.Козлодуй - 30км.

Хотел "Истър" - 0973/80175
Къща за гости "Зора" - 0973/81215, 0878756099 (малко хотелче, 7 стаи)

По-близо не знам :pardon:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
братушка написа:
гр.Козлодуй - 30км.

Хотел "Истър" - 0973/80175
Къща за гости "Зора" - 0973/81215, 0878756099 (малко хотелче, 7 стаи)

По-близо не знам :pardon:

.. или на 25 км. в Бяла Слатина. Имат няколко хотелчета, но не мога да цитирам цени и телефони. В нета ги има..
 

FreeMan

Редовен Потребител
Благодаря,
Много ми се идва, но има 2 неща в същия ден и е много малка вероятността да се откача :(
Прекарайте си добре :cheers:
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Аз съм роден в Бяла Слатина по добре изберете Козлодуй за хотелчета.
 

luis vu

Потребител
ще тръна в петък вечер,около 19 часа от софия . има ли някой желаещ да се возим заедно?
 

братушка

Редовен Потребител
И да си носите шатрите, ей. Помагат и при дъжд и при слънце :)

Така и не се обади доброволец за "Инструктор по ФТ". А се очертава да разпънем там едно доста прилично трасенце с около 30 мишенки. И баджа за инструктора съм подготвил :)

Напомням, че стрелбището ще е напълно готово за петък сутринта, а в събота няма да има къде да пристрелвате/прострелвате. Е поляни около селото бол, но не и време да ги обикаляте.

Аз отпрашвам натам след час и изпадам в OFFline.
 

Termina4

Потребител
Живи, здрави и заредени с усмивки пристигаме в петък вечерта :) :cheers:
 

njatanasow

Редовен Потребител
Изглежа аз съм първия който влиза във форума от върналите се от Ботево.
Исками се да благодаря на организатора Миша и верните му помошници,Янко и Стенли(може да е имало и др.)
Състезанието си беше добро (само да не беше толкова далече почти 1000 км. ;) )
Мисля всички останахме доволни, а аз най много като ПОСЛЕДНО състезание :D
Още веднъж голямо БЛАГОДАРЯ !
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Поздравления и от мен ! Оранизацията беше както винаги страхотна и изкарах супер ! Благодаря на Миша и всички които му помогнаха това да се случи ! :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Благодарност на организаторите за положения труд и за гостоприемството на Миша и Аленка.Радваме се ,че бяхме заедно и си прекарахме готино.Поздрави от нас.
 

vanko

Редовен Потребител
njatanasow написа:
Мисля всички останахме доволни, а аз най много като ПОСЛЕДНО състезание :D

Браво Ники :bravo: Знаех си аз предварително какво ще стане :yes: Само не ми е ясно какво е това за последно.Или се отказваш от хобито(което силно ме съмнява) или мислиш да покоряваш други върхове ??? :no:
 

andi

Редовен Потребител
Благодарност към Братушка и Аленка за гостоприемството и добрата организация .
Такива събирания помагат за развитието ни като добри стрелци . Извинявам се , че не останахме за официалното награждаване , но пътя е доста а вечерния ми час ...


http://andi1.snimka.bg/other/botevo-201 ... 7.23768652
 

Attachments

  • IMG_3204.JPG
    IMG_3204.JPG
    846.4 KB · Прегледи: 116
  • IMG_3206.JPG
    IMG_3206.JPG
    986.2 KB · Прегледи: 110
Нагоре