Купа Ботев 2010

A

Anonymous

Гост
Ботево 2010 ! Щастлив съм ,че бях един от участниците. Прекарахме чудесни мигове ,за което дължим голяма благодарност на Миша и Аленка. Колегите ,които не дойдоха могат само да съжаляват.
П.П. Досадната грешка е корегирана. Благодаря на akraba за бдителнастта.
 

bor1968

Потребител
Ето още няколко снимки.
http://bor1968.snimka.bg/family/botevo- ... 9.19009821
Срещата беше уникална, особено международното участие. На снимките на двамата талибани най се кефя и съм горд, че единия е Монтаняр ;):

019009834.jpg


019009838.jpg


ПП.- Може би това са единствените талибани, които са ми приятни.
:cheers:
 

andi

Редовен Потребител
Братушка показа, че един човек с голямо желание са справя с перфектната организация на такова мероприятие! ПЕРФЕКТНО за целта ТРАСЕ!!! Уредена битова част! Много силно впечатление ми направи подкрепата и одобрението на местната власт. Не знам как им е влезнал под кожите, но е много приятно, когато кметът на общината ти връчва купата. Мисля, че за първи път се случва да сме желани гости на някоя община.
Мое мнение е, че тези, които не дойдоха, а бяха дали заявка, трябва да се извинят на Братушка, защото всичко това което е направил той, го е направил за нас. Още повече, че е ангажирал официални институции, които бяха пратили свои представители, които очакваха да видят повече състезатели.
Много ще се радвам, ако пловдивчани успеем да върнем жеста на организираното от нас състезание, на 12.06 по бенчрест, на база Оризари и удовлетворим очакванията и на другите наши гости.
 

Attachments

  • Picture 028.jpg
    Picture 028.jpg
    389.2 KB · Прегледи: 104
  • Picture 054.jpg
    Picture 054.jpg
    467.1 KB · Прегледи: 121
  • Picture 049.jpg
    Picture 049.jpg
    488.8 KB · Прегледи: 107
  • Picture 044.jpg
    Picture 044.jpg
    545.9 KB · Прегледи: 109

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Честито на победителите :cheers:, аз вчера се върнах от море поради което не можах да дойда и доста ме е яд, че се надявах да участвам на това състезание много ама много ми се искаше, и най вече на Варминта но догодина пак ще има надявам се ;)
Гледам че организацията е била желязна, поздравления към Братушка за хвърления труд както и към всички помощници :cheers:
 
Нагоре