Купа "Ботев" 2009г.

bor1968

Потребител
Определено дисциплината ще е вълнуваща и атрактивна :).
Само ще трябва да се проведе на някоя полянка, защото пътеката до къщата ще дойде къса.
Пък ако ще се участва и с пружинки, тая дистанция от 55 до 100 метра ще дойде малко множко, но в края на краищата ще е така за всички ^-^.
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Ако открия подходящо място за целта в близост до терена за провеждане на срещата в Русе, може да ти откраднем идеята.
А може да остане и за третия ден, за тези, които останат.
ПП.

bor1968 написа:
Пък ако ще се участва и с пружинки, тая дистанция от 55 до 100 метра ще дойде малко множко, но в края на краищата ще е така за всички ^-^.
Толкова много хора пишат във форума , че целят враПче с ППП Хатсани и др,( че не ми се рови сега да търся къде и в кой форум беше) на 80-100м мерени с рулетка та едва ли ще е проблем за тях.
 
A

Anonymous

Гост
Янко, то с пружинките на 100 метра ще се пуца с възвишение като при гаубиците бе ;)
 

luft9waffe

Редовен Потребител
Parabellum написа:
Янко, то с пружинките на 100 метра ще се пуца с възвишение като при гаубиците бе ;)
за ппп може да се тръгне от 35м и да се стигне до 80,или от 30-75,25-70.абе както братушка реши.
Eди,по-бавната чашка има и едно предимство-на по-голямо разстояние се вижда доста добре полетът и и сравнително лесно се преценява колко да се компесира падът при следващия изстрел. :)
 

братушка

Редовен Потребител
Ама пак да ви предупредя, че Варминта е само за проба, като леко допълнение към основната програма.
Едното е че имам ресурс само за 1 коридор и максимум с хартиени грамоти, щото купите вече са поръчани.
 
A

Anonymous

Гост
братушка, за нас по-важно е участието и да се накефим заедно отколкото грамоти, купи и олимпийски медали ;)
 

bor1968

Потребител
Parabellum написа:
братушка, за нас по-важно е участието и да се накефим заедно отколкото грамоти, купи и олимпийски медали ;)
+1
Купата също е важна, но да е по-голяма, да е пълна с бира, а до нея да има добро мезе и компания ;). Ще кажете, че изискванията са ми много, еми какво да се прави капризен съм :-[ :pardon:.
 

ininia

Потребител
ФТКС
Той когато мисли за пиене,стреля много добре (като за първо място) :) :) :bravo: :bravo: :cheers:
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Ами да не спира да мисли тогава.
Аз повече пия отколкото мисля.
Мислех купа Ботев да я пропусна, но сега с новата дисциплина съм заинтригуван.
 
A

Anonymous

Гост
Никакво пропускане, де що има сбирщина- сме там!
С различните дисциплини ще е по-раздвижено и интересно.
(Иво, да се съберем и да си мислим за пиене? Като замисъл добре ама ми се струва неосъщесвимо ;) )
:cheers:
 
A

Anonymous

Гост
От Стара Загора съм, фотограф съм, ако искат останалите, мога да отразя събитието / е естественно че и ще уяаствам :)
А може ли да ми кажите имали някакъв транспорт от Стара Загора до Ботево с влак, автобус?
 

bor1968

Потребител
Щом си от Ст.Загора, мога със сигурност да ти кажа, че директен транспорт до Ботево няма да намериш.
При всички положеня ще е с прехвърляне, независимо дали е с влак или автобус. Първо от Ст.Загора до София, после София-Враца. После най-вероятно има автобус, който поне преминава през Ботево, но не е много сигурно. Ще имш много прехвърляния и чакане и не знам дали е удачно. Най-добре се свържи със Старозагорската група и виж дали някой има желание и кола и може да се оърганизирате и да си поделите пътя.
Иначе братушка е написал условията и всеки е добре дошъл.
 

братушка

Редовен Потребител
Колеги - моля подавайте заявки !!!

Има голяма вероятност, тези без заявка да не бъдат допуснати до състезание.
Това не е някакво заяждане. Информация за броя на участниците и распределение по класове ми трябва по чисто технически причини. За да мога да разпланирам добре коридорите и смените.
Брой коридори не може да бъде безкраен и ако ще дойдат незапланирани участници е възможно просто да не успея да ги вмъкна по смените. Тези със заявка ще имат предимство.

За гости без участие в състезание заявката не е задължителна, приемаме всички.

В заявката моля да посочите:
- име (едно е достатъчно);
- НИК (ако има);
- в кои класове ще участва: ППП, РСР или и двете;
- ще участва ли във Варминт.
 
A

Anonymous

Гост
Заявеното желание за участие в темата достатъчно ли е, или трябва и друго уведомяване?
 

братушка

Редовен Потребител
Желателно все пак да е на ЛС или e-mail (от профила), да не задръстваме темата.
 
Нагоре