Купа "Балкантрейд" /14.V.2011 г./ организирано от ФТ движение Мускетари

ivofox

Редовен Потребител
Честито на победителите :winner:
Специялни поздравления на организаторите,много добре планирно и изпълнено мероприятие :bravo: да продължават все така :yahoo:
 

andi

Редовен Потребител
Re:Купа "Балкантрейд" /14.V.2011 г./ организирано от Фi

Хванахме добро време : малко вятър , колкото да е по интересно и слънце колкото да изгорим малко .
В една друга тема бях писал , че ще е добре състезания да се организират в централна България : някъде в карето м\у Пловдив , Стара Загора , Казанлък , Габрово , Троян и Сопот . Масовото участие , и Това , че много колеги дойдоха със семействата си потвърждава предположението ми .

За мен беше изненада колко много 16ки има , и колко добре стрелят вече всички състезатели в този клас . Все повече ще се засилва интригата за второто място ;)


Но за мен най-голямата изненада е успеха на Пламен (Архитекта ) - челното класиране с Фанито - пружинка с много под 16дж . Все още ентусуазма и осмислените тренировки са по важни от ... при ФТ . ПОЗДРАВЛЕНИЯ !!!
 

rashko

Редовен Потребител
Браво на организаторите,браво на спечелилите и се надявам да се видим другият път
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
rashko написа:
Браво на организаторите,браво на спечелилите и се надявам да се видим другият път

Съжалявам много, че не се видяхме се теб.
Следващия път задължително :cheers:
 

братушка

Редовен Потребител
Невероятно-живописно място. Добра организация. Благодарности :cheers:

При 19 участника с 16Дж в Унгария на Националния Шампионат със все българско участие в Троян на местно състезание се събраха 17 само местни :)
Време е угарците да започват да ни завиждат :)
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
братушка написа:
Невероятно-живописно място. Добра организация. Благодарности :cheers:

При 19 участника с 16Дж в Унгария на Националния Шампионат със все българско участие в Троян на местно състезание се събраха 17 само местни :)
Време е угарците да започват да ни завиждат :)
 

ilian

Потребител
Ето още малко ;)
Тежко е все да си първи ;) :cheers:
 

Attachments

  • Picture 239.jpg
    Picture 239.jpg
    282.5 KB · Прегледи: 76
  • Picture 240.jpg
    Picture 240.jpg
    340.4 KB · Прегледи: 62
  • Picture 242.jpg
    Picture 242.jpg
    121.4 KB · Прегледи: 59
  • Picture 243.jpg
    Picture 243.jpg
    182.2 KB · Прегледи: 71
  • Picture 244.jpg
    Picture 244.jpg
    507.1 KB · Прегледи: 67
  • Picture 245.jpg
    Picture 245.jpg
    228.4 KB · Прегледи: 66
  • Picture 246.jpg
    Picture 246.jpg
    408.5 KB · Прегледи: 66
  • Picture 247.jpg
    Picture 247.jpg
    424.6 KB · Прегледи: 63

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Re:Купа "Балкантрейд" /14.V.2011 г./ организирано от Ф&#105

От малкото снимки които видях мястото е изключително живописно и красиво, жалко че нямах шанс да присъствам поради служебни ангажименто :( определено е било много интересно състезание и има доста добри резултати честито на победителите :cheers: ще се радвам да има повече такива състезания (еднодневни) и както каза Анди в централната част на България ;)

ПП: Вальо грешката е моя явно съм се припознал :)
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Струва ми се, че спящият е Божо, но ти щом казваш, че е Вальо. ;) :cheers:
Почива си от победите човека ;) :cheers:
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Благодарности и от мен.
Радваме eнтусиазма на Мускетарите.
От това което видях ве4е съм напълно уверен, 4е
в най скоро време и ние ще имамаме състезание с международно
у4астие. Клас международен наистина набра скорост!!!
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аве мен все повече ме е яд като гледам БАМ-чето на снимки браво Динка добър резултат си направил с чуждата пушка ;) ;) :cheers: ама така е виж собственика и вместо да стреля с нея той още се мъчи с оня Хасан ;) ;) ;) ;)
 

dinkata

Редовен Потребител
От това по - добре НЕ мога ! Все пак стрелях с 182м/с в 5.5 ;)
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
dinkata написа:
От това по - добре НЕ мога ! Все пак стрелях с 182м/с в 5.5 ;)

Сега чак обърнах внимание колко точки имаш ??? :exclaim:
:bravo:
Наистина заслужаваш купата за първо място ;) - изпревари бая пушки и от ънлимитид и международен БРАВО Динка :exclaim:
нищо че беше единствен претендент в класа
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Да не казвам че стъкмихме пушката от коляно дето се вика. Динката донесе оптика, аз пушка и моноблок и я сглобихме буквално минути преди състезанието. Ноооо.... Динката откакто го знам си стреля с БАМ40 . Не знамя защо вобще има АТ44 а не БАМ40.
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Оги, я го пиши направо този БАМ за "оборотна мускетарска пружинка". Та да може и Любо като идва на нашите състезания да си стреля с него като го подгони носталгията. Изобщо няма да се учудя, ако ги видя двамата в двойка с Динката да се редуват с Б40-ката :D !
Динка, макар и без конкуренция купата ти е безапелационно заслужена :rambo: :bravo: !
 

dinkata

Редовен Потребител
Абе тя да не беше толкова слаба ... мишени на над 25м стрелях на тото и с почти нулева успеваемост :pardon:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
dinkata написа:
Абе тя да не беше толкова слаба ... мишени на над 25м стрелях на тото и с почти нулева успеваемост :pardon:

Айде айде... "на харизано магаре, петалите не му се броят" ;)
:cheers: :cheers: :cheers:

Още веднъж - БРАВО Динка.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
dinkata написа:
Абе тя да не беше толкова слаба ... мишени на над 25м стрелях на тото и с почти нулева успеваемост :pardon:
Dinka не е проблема че е слаба ;) ( ний със теб си знем) много добре знаеш къде е ,и на далечни дистанции си стрелял с нея и си уцелвал. Малко повече практика с "моята" ;) ;) ;), грешка на Огито БАМ-40 и всичко ще си дойде на мястото :cheers:
Предложението на Пламен ми хареса мноооого ;) :cheers:
 
Нагоре