Комета Орион Булпап

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Колеги прерових интернета и никъде не мога да намеря twist rate-a на цевта при Cometa orion или за който и да било друг модел, някой има ли информация или да знае какъв е? Писах и 2 имейла на Cometa, но няма да благоволят да ми отговорят.
Защо не опиташ да я измериш, ако трябва да помагаме? ;)
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Защо не опиташ да я измериш, ако трябва да помагаме? ;)
Как мога да я измеря? Сори нов съм… ама бързо се уча :) . Трябва ми за стрелок про , ама вкарвайки всякакви данни, не виждам как туист рейта на цевта променя калкулациите, прочетох, че повечето цеви за чашки са 1/17 - 1/18 .
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Трябва ти шомпол и малко руски език. В общи линии изгледай клипа, има доста такива клипове, идеята е да се измери усукването на цевта за един оборот, и смятане.
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Как мога да я измеря? Сори нов съм… ама бързо се уча :) . Трябва ми за стрелок про , ама вкарвайки всякакви данни, не виждам как туист рейта на цевта променя калкулациите, прочетох, че повечето цеви за чашки са 1/17 - 1/18 .
Не ти трябва за стрелок про. Просто го игнорирай това поле. По подразбираре май стои стойност 12.
 

Laferrari63

Редовен Потребител
И аз направих всякакви вариации и не видях никаква разлика, така че май няма да се мъча.
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Здравейте! Въпреки, че не намерих информация, най-после ми отговориха на мейла от Комета. За 5.5мм на всички комети , orion spr, sh, sh long , twist rate-a e 1/16” или 1/420мм , просто, ако на някой му трябва за в бъдеще. Поздрави!
 

Dan4o

Потребител
Здравейте! Въпреки, че не намерих информация, най-после ми отговориха на мейла от Комета. За 5.5мм на всички комети , orion spr, sh, sh long , twist rate-a e 1/16” или 1/420мм , просто, ако на някой му трябва за в бъдеще. Поздрави!
Кала , да ли включва и BP в тази стъпка?
 
Нагоре