Кой каква музика харесва?

DANNY

Редовен Потребител
Това колкото пъти започна да го гледам, няма спиране. :) Гениална комбинация на рок и симфонична музика... При това на една от любимите ми банди... :) Много силно и пленяващо особено в симфоничната част...
За този който не го е гледал си заслужава отделеното време! ...Но на голям екран и през яка уредба... ;) ...поне на комп с колонки, че всеки друг вариант ще напомня гавра в консервени кутийки... А от този концерт излиза енергия... силна енергия ;)
 
Последна промяна:

Kameno Karp

Редовен Потребител
През далечната 198...година, "прохождането" ми в метъла беше с Аксепт. Сега мелодиите с които ми звънят приятелката ми и дъщеря ми са на Аксепт.
 
Последна промяна:

nelsky

Редовен Потребител
Това колкото пъти започна да го гледам, няма спиране. :) Гениална комбинация на рок и симфонична музика... При това на една от любимите ми банди... :) Много силно и пленяващо особено в симфоничната част...
За този който не го е гледал си заслужава отделеното време! ...Но на голям екран и през яка уредба... ;) ...поне на комп с колонки, че всеки друг вариант ще напомня гавра в консервени кутийки... А от този концерт излиза енергия... силна енергия ;)
Accept направиха такъв концерт и в Античния театър в Пловдив. Даже се канеха да го издават на ДВД, но не знам дали излезе.
U.D.O. направиха през 2020 в Античния театър, не със симфоничен оркестър, но също страхотен концерт. За съжаление, на него не отидох, но го имам на видео, наистина страхотен. Pandemic Survival Show май се казваше и е първият им концерт след мисля 8 месеца бездействие заради ограниченията тогава. Предполагам са имали много енергия за изразходване :) Другото ми любимо видео на U.D.O. е Navy Metal Night, имам го с HD качество, брутален е.
 
Нагоре