КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 25-26.06.2016 г.

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
№ 6 за Анди - 2 човека
№ 7 За Васко - 2 човека
№ 8 За бившия Президент - 2 човека
№ 9 за Оги от Пазарджик - 2 човека
№10 за Вальо - 2 човека
№11-12 за Пловдивчани - 6 човека
№15 За Павката от Русе и Любо от Казанлък и Цочо от София - 3 човека

Остават към момента три легла в стая №16
 
Последна промяна:

tzocho

Потребител
"Остават към момента свободни едно легло в стая №15" ... присъединявам се.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Нека стая номер 16 се счита за свободна. Ще запазя някъде другаде с Надя за да не заемам легла за стрелци.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Остана свободна само стая №16 с три легла.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
стая №16 с три легла - запазена за Братушка. Ще ползва 2 легла. Ако някое двойно отпадне, или дойдат 3-ма човека, може да се разменят.

Така местата свършиха. Остана едно място в стая 16. В базата има необявени още един фургон с 5 места, но на който бойлера не работи, и още едно бунгало с 4 места което е за собствениците. Тези дни ще идем пак и ще разговаряме с домакина, ако се наложи да ползваме и тях. Инфо ще има тук..
 

ivofox

Редовен Потребител
Има ли едно място и за мен в бунгалото.ако има захази едно .

Ivofox Иван янков
Hamerli
Falkon
16 dj
0.547
 
Последна промяна от модератор:

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Иво, записвам те за участие. Единственото свободно легло остана в стай №16, но тя е резервирана от семейство и няма да е удобно да се настаниш там. Ще въпрос на договорка между вас.
Така, че ако издействаме допълнителните легла, ще те имаме предвид. Информация за допълнителните легла ще има най-рано на 06.06.2016 г. Ако не ги издействаме за съжаление ще трябва да си търсиш на друго място.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Къща за гости Почивка. В с. Черни Осъм.... те тука съм аз.
Поздрави
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Къща за гости Почивка. В с. Черни Осъм.... те тука съм аз.
Поздрави
И аз ги загледах тези днеска, като разбрах, че няма свободни места там където искам. Ако го одобри жената може и ние да сме при вас, за сега сме в процес на търсене и оглеждане все още :wall:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Днес преведохме парите за базата. За една нощувка 22 легла по 10 лв.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Павка, пусни дотук записалите се. Ако може, нека всички които мислят че ще могат да дойдат, да се запишат, за да имаме представа с организацията..
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Утре ще пусна записалите се до момента, защото информацията ми остана в офиса. Раше записан си.
 
Нагоре