КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 17-18.05.2014 г.

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
lynx написа:
Миналата година спах в „Никола Габърски” и бях решил тая година да е на друго място с повечко "екстри".
Повечето от нас са ходили в казарма, но стаите в „Никола Габърски” наистина са доста спартански.
Тази година смятам да ходя в същия хотел в който Оги ни показа- ще го помоля да ми даде името и координатите на хотела че да си направим резервации ако ще идваме :cheers:
Рачо заповядай и там няма да сбъркаш ;) Ще се молим после някой трезвеник да ни хвърли пак до хотела ако няма пък, ще си запазим по една бира за изпът ;)
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Това е стационарният телефон 0670/62417 на туристически дом "Никола Габърски",където ще бъде срещата, на който също може да звъните.
И още един мобилен 089/6688598
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Съжалявам, но мястото за спане го избрахме, защото е по-евтино и има място къде да се съберем всички вечерта.
Със сигурност не е "Хилтън", но за една вечер мисля, че става. Все пак всеки само си решава къде да спи.
Това е списъка на състезателните тройки на предварително записалите се. Размествания ще има единствено, ако някой участник не се яви или не премини хронотеста.
 

Attachments

  • Състезателни тройки.xls
    19.5 KB · Прегледи: 60

lynx

Редовен Потребител
Павка, от колко часа ще има наличен хронограф на трасето?
Питам, защото ако се окаже че някой е над лимита да има време да си кордиса пушката и да я вкара в нормата.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Прогнозата се различава на някой места, но аз най-вярвам на тази. Има вариант да изтеглим малко по-рано старта, за да може да избегнем евентуалния валеж в късния следобед в събота. В неделя ще е добре. Всичко ще се реши в последния момент май, но варианти има. Ето прогнозата:
 

Attachments

  • Събота.jpg
    Събота.jpg
    184 KB · Прегледи: 34
  • неделя.jpg
    неделя.jpg
    187.2 KB · Прегледи: 30

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Наличен хронограф ще има около 9,30-9,45.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Хронографа ще е моят!
Така че колегите от София
да внимават;)
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
В този ред на мисли да успокоя аудиторията, Станчев е умерено корумпиран и приема дори течни подаръци.
Така, че всичко е под контрол. Стига всеки да му знае реда.
;) :cheers:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Умерено, но в разумни граници! 10 градуса при отклонение до + 5м.с. от там нагоре... Минимум Dimple
 

lynx

Редовен Потребител
За незапознатите:
Слави не пие, приема само шоколадови бонбони и дъвки! ;)
 
Нагоре