КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 12.05.2012 г.

Статус
Заключена за публикации

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Част от трасето ще е на същото място, но ще е на 3 сектора за по-голяма пропускливост на състезатели. Единия сектор ще е в гората която познаваш /там където бяхме есента когато идвахте/. Един сектор ще е в реката. И един на поляната зад басейна. Така че ще има различни условия за стрелба, за да е интересно за повечето състезатели. Част от състезателите ще тръгват от единия, част - от другия и част - от третия сектори и ще се въртят. Така ще има по-малко застъпване на хора на едно място...
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Аз реших след състезанието в събота да остана да нощувам в къщата за гости "Тишина"която Любо(soundmax) предложи. ТУК офертата е добра. Ако има други желаещи за преспиване с препиване в събота вечер да каже за да можем да направим резервация.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
С оглед на това, че Троян е курортен град и е вече в сезон е необходимо да си направим резервация по-навреме. Изчакваме до неделя вечерта. Понеделник сутринта правим резервацията. Засега за спане в събота вечер след състезанието сме: dp1962bg, soundmax, аз и жената.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Наистина би било добре да кажат тези, които ще остават за да може да се съберем някъде на чашка и раздумка...
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Моето семейство и наши приятели ще спим на бунгалата в събота.
Като гледам там е идеално място за събиране на хора.
Само не знам, дали собствениците няма да имат нещо против ???

Само да не се сбъднат прогнозите, че май без преспиване ще минем :(
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
fatalen написа:
Моето семейство и наши приятели ще спим на бунгалата в събота.
Като гледам там е идеално място за събиране на хора.
Само не знам, дали собствениците няма да имат нещо против ???

Само да не се сбъднат прогнозите, че май без преспиване ще минем :(

Когато питах, жената която работи там ми каза че няма да има нищо против да се съберем ...

Иначе времето не е чак толкова трагина прогнозата, поне засега. Въпеки че руснаците го дават да вали.
 

Attachments

  • vremeto.bmp
    673.6 KB · Прегледи: 25

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Колеги да ви напомня, че до крайният срок за записване остават 3 дни.
До момента записали се за участие са 19 човека. От тях 15 човек в клас "Международен" и 4 човека в клас "До 45 джаула".
Към момента се очертава да няма клас "ППП", ако някой дойде с ППП в деня на мероприятието ще трябва да решава в кой от обявените класове ще участва.
За клас "До 45 джаула" както се очертава към момента ме оставяте в голяма диалема както по отношение на обяваване на този клас, така и по отношение на награждаването. В обявата съм записал минималният брой участници за един клас /5 записали се човека/.
Апелирам към по активно записване, защото в меропирятието ще участват и организаторите му.
Не ми се иска в последният момент да записвам хора, да чета брифинг и ли да обяснявам къде са отделните зони.
Надявам се, че сте ме разбрали.
Благодаря ви за вниманието.
:cheers:
 

dilom08

Редовен Потребител
Чакай крайния срок. При нас всичко се прави в последния момент :cheers:
 

FreeMan

Редовен Потребител
Сега като наскачат от Пловдив, Пазарджик, Русе, Варна и т.н. ще станат повече от другите ;)
 

dinkata

Редовен Потребител
Щом е такава работата, Павка пиши ме в отбора на Хай Пауър Тийма, а ще се надявам до тогава да ми е готова Девицата ;)
А относно вечерта.... за къде без нас бе еййй там сме :superman: :superman: :superman: :superman: :superman: :superman:
 

andi

Редовен Потребител
Събота до обяд съм на работа , действам по въпроса да дойда следобед да се видим .
 

dinkata

Редовен Потребител
Ей Диане аз превъртях смените на целия персонал за да дойда ти с тва ващо "Хотелче" не можиш са справиш :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Майтап си правя ;) ;) ;) ;) :cheers:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
FreeMan написа:
Сега като наскачат от Пловдив, Пазарджик, Русе, Варна и т.н. ще станат повече от другите ;)

Ще се радвам много да стане така, само да се запишат предварително, за да си подготвя нещата на спокойствие.
Който е организирал мероприятие знае, че малко или много си е притеснение за организаторите.
Винаги съм казвал и пак ще кажа едно мероприятие го правят хората със своето присъстивие, защото знам, че всеки може да си нареди мишени и да ги стреля сам.
:cheers:
 

andi

Редовен Потребител
dinkata написа:
Ей Диане аз превъртях смените на целия персонал за да дойда ти с тва ващо "Хотелче" не можиш са справиш :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Майтап си правя ;) ;) ;) ;) :cheers:

Динка, не съм на смени и няма кой да превъртя . А за да дойда следобеда трябва и "Филкаб" да се развъртят което е по-сложничко .
 
A

Anonymous

Гост
Не правим дългосрочни прогнози,но се надяваме да се включим.Брой за сега още двама/ако не се случи нещо непредвидено/ и в двата класа. :cheers:
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
fatalen написа:
Моето семейство и наши приятели ще спим на бунгалата в събота.
Като гледам там е идеално място за събиране на хора.
Само не знам, дали собствениците няма да имат нещо против ???

Само да не се сбъднат прогнозите, че май без преспиване ще минем :(

valens1968 написа:
Аз реших след състезанието в събота да остана да нощувам в къщата за гости "Тишина"която Любо(soundmax) предложи. ТУК офертата е добра. Ако има други желаещи за преспиване с препиване в събота вечер да каже за да можем да направим резервация.
valens1968 написа:
С оглед на това, че Троян е курортен град и е вече в сезон е необходимо да си направим резервация по-навреме. Изчакваме до неделя вечерта. Понеделник сутринта правим резервацията. Засега за спане в събота вечер след състезанието сме: dp1962bg, soundmax, аз и жената.

Решено е. И ние спим на бунгалата. :cheers:

П.П. Засега в база "Миревско" са запазени двете "луксозни" бунгала за Божо и едно шестместно с две спални за мен, жената и другото спално за Любо и Дидо.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Супер, значи и аз ще съм там вечерта. ^-^
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Вече и братушките дават времето да е добро. До вчера на техния сайт го даваха да вали.
 

Attachments

  • vremeto.bmp
    347 KB · Прегледи: 14
Статус
Заключена за публикации
Нагоре