КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 11-12.07.2020 г.

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
От името на на организаторите благодаря на всички колеги и приятели взели участие в това мероприятие.
Надявам се да ви е харесало. Едно събитие става когато има хора и желание за участие.
Доста приятни емоции с весили и усмихнати хора.
Радвам се, че ви познавам всички вас.
Прилагам окончателно класиране, което да се впише в рейтинговият шампионат.
До нови срещи.
 

Attachments

  • Класиране.xlsx
    11.6 KB · Прегледи: 18

ivotomov1

Редовен Потребител
Последен,но преживяването беше страхотно.Благодаря на всички, които ми помагаха със съвети,възглавници и подаръци.:yes:
E,все пак бях с ловджийска пушка.
 
Последна промяна:

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Тежко състезание заради вятъра;) Голем хитрец. Честито на победителите.
Благодарности на гостоприемните домакини и на всички участвали.
До нови срещи!
 

Jethro

Редовен Потребител
ФТКС
Много готино ... както винаги !
Страхотни (да не кажа страховити) Павката и Огито, които отново не изневериха на стила си да правят разнообразно и яко трасе!
Не пропуснаха да добавят яко слънце и отчайващ вятър и да изгонят/избият насекомите (наистина я нямаше тази досада) :)
Благодаря ВИ МОМЦИ, велики сте !!!
Специални поздрави за стабилния Хайри, щурия Любо Николов и Гергушкия Магьосник ! :)
Шапки долу пред непоклатимата мама НаДеТо !
Браво на Викито, дано не се откаже занапред !
Като фен на пружинките адмирации за Калата Пасков, Маринчо и Любо Здравчев!
Евала на всички участвали и присъствали !
До скоро в София !
:)
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Мале много убаво си беше.
Да видиш толкова много познати мутри, с които да се посмеете и да постреляте...... безценно.
За организацията няма какво да казвам винаги е била на топ ниво.
Евала на Оги и Павката, че за 10-та година ни събират на това хубаво състезание.
Айде да се събираме още 50-60 пък после ще го мислим.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аз искам освен победителите и организаторите да поздравя за пореден път мойте бойни другари на маса - Влади, Вальо, Ицо и Божко - без вас вечерети не са същите :D:D:D :cheers:
 

KILLER

Редовен Потребител
ФТКС
Честито на победителите на едно от най майсторските и трудни трасета! Организацията за пореден път беше от най високо ниво, ако не се лъжа май втория ден нямаше и прекъсване на стрелбата. Прекарах страхотно със страхотна компания.Благодаря на всички!
 

vedra

Редовен Потребител
Въпреки че по комплексни причини, дължащи се само на мен не успях да участвам в самото състезание, искам да благодаря от все сърце на двамата организатори, които направиха всичко възможно въпреки проблемите ми да не се чувствам като страничен наблюдател. Пафка и Оги, супер сте момци- шапка долу.
Специално благодаря на Вальо- търновският магьосник
, който, въпреки че също не беше в най-добрата си кондиция за състезание, отдели цял ден да се занимава с мен и пушката ми. Резултатът е поразяващ- пушката стреля перфектно а аз изкарах страхотен курс за тънкости и подробности свързани с ФТ.
За мен участието беше супер полезно, жалко че не можах да се изложа официално но за това винаги има време- доколокото разбрах предстоят Бонсови поляни и Вършец.
Благодаря на всички че ме приехте в редиците ви (поне аз така си мисля).
 

Ludjev77

Редовен Потребител
ФТКС
Благодарност и от мен за добре организираното състезание.Перфекционизъм като за 10 годишен юбилей.С пожелания да сме живи и здрави и троянци да ни съберат на "Сребърното" издание на Купа Балкантрейд. Поздрави на Първенеца.Показа ми колко сериозно и умно трябва да стреля всеки,който желае такъв стабилен резултат.
 
Нагоре