КРОСМАН пушки и пистолети

PUNISHERvw

Редовен Потребител
Re: КРОСМАН пушки и писолети

Ето го моят хубавец.Засега незнам скорости защото още нямам помпа,но и това ще стане скоро и накрая ще му сложа и едни дървени чирени за да е пълна картинката. :cheers:Няма ли кой да ми поръча от чужбина или да ми направи едни чирени като тези.
 

Attachments

  • DSC00601.JPG
    DSC00601.JPG
    485.4 KB · Прегледи: 521
  • DSC00603.JPG
    DSC00603.JPG
    471.5 KB · Прегледи: 314
  • DSC00604.JPG
    DSC00604.JPG
    564.5 KB · Прегледи: 324
  • DSC00606.JPG
    DSC00606.JPG
    468.5 KB · Прегледи: 337
  • DSC00608.JPG
    DSC00608.JPG
    463.2 KB · Прегледи: 357
  • 010143724-big.jpg
    010143724-big.jpg
    68.6 KB · Прегледи: 272
  • 010143726-big.jpg
    010143726-big.jpg
    62.9 KB · Прегледи: 262
  • 010143729-big.jpg
    010143729-big.jpg
    60.9 KB · Прегледи: 268

павле

Потребител
Re: КРОСМАН пушки и писолети

Ако се чудиш кво да правиш по празниците ела да постреляме и да си ги премерим , взимаш чашки на корем и идваш от мене въздуха и мишените и стрелбището имам вече и автоматична помпа самокефка .
 

delpx

Потребител
Re: КРОСМАН пушки и писолети

Здравейте , имам нужда от помощ здобих се с кросман 2240 но балончето с въздуха се е заклещило в цилиндъра и не мога да го извадя. какво се прави в такъв случай ? как да го извадя за да сложа ново?
 

cilindura

Редовен Потребител
Re: КРОСМАН пушки и писолети

Колега PUNISHERvw, аз мога да ти изработя чирени, повече от перфектни, за повече информация ми се обади на телефон - 0887619247
 

павле

Потребител
Re: КРОСМАН пушки и писолети

Пробваи като махнеш тапата да го почукваш върху дървено трупче дигаш пищова на 10тина сантиметра и го пускаш така че да се удря там където завинтваш тапата която притяга балончето .
Другото което ми идва на ум е да намажеш с канеколит парче маркуч и да го залепиш на дъното на балончето и после дърпаш.
 

delpx

Потребител
Re: КРОСМАН пушки и писолети

Благодаря Павле , опитах с почукване и видимо нямаше резолтат но след това при първия сух изтрел балончето изфръкна :)
 
A

Anonymous

Гост
crosman 3576

Здравеите на 16 години съм и чета редовно форума и съм решил да взема този модел.Нужен ми за стрелба наи много до 20 метра ако има мнения дали до 20 метра е точен ще се раздвам да ги споделите.Разбрах че с едно бутилка се истрелват около 40 истрел от които 1 те 25 са силни после не толкова.Ще го използвам за развлечени стрелба по мишени и има едни котарак дето ми тормози котето,искам само да го стресна малко не да го убивам.Против СЪМ ИЗБИВАНЕТО НА ЖИВОТНИ освен ако не са вредители от рода на гарги и косове.А и ако знаете какво е окомплектовката на пищова моля споделе.Благодаря на всички предварително
 
A

Anonymous

Гост
Re: crosman 3576

16 години са малко Пешо,такъв е закона.
Стрелбата по животни освен по мухи също не се толерира от закона , а в форума не се коментира .
За кросман си има тема в която може да пишеш. Успех и чети повече :)
 
A

Anonymous

Гост
Re: КРОСМАН пушки и писолети

Ок да кажем че ще стрелям под надзора на родител и не по животни а по мишени :).В темата не намерих нищо за този модел ако някои е стрелял с такъв и е добил впечатления да ми отговори.Благодаря предваврително :) A и когато се слага бутилката има една смазка която се капва отгоре но не я намирам в бг саитовете .Може ли да се замести с алтернативна
 

PUNISHERvw

Редовен Потребител
Re: КРОСМАН пушки и писолети

Аз слагах от тази смазка на пистолета, когато стреляше с балончета ЦО 2 капват се на челота на бутилката преди да я сложиш .Изкарва около 15-20 изстрела обикновенно за 40 може ако е 4.5 ,а 5.5 са по малко.
 

Attachments

  • gamo_oil.jpg
    gamo_oil.jpg
    7.6 KB · Прегледи: 134
A

Anonymous

Гост
Re: КРОСМАН пушки и писолети

Грозотия от където и да го погледнеш. Поредната зле изкопирана стока, ингилизите и корейците трябва да ги съдят до дупка ;)
 

lynx

Редовен Потребител
Re: КРОСМАН пушки и писолети

315 джаула - 260м/сек с 10 грамов куршум :eek: :eek: ;) Мама миа!!!!
Тая гаубица е със супер параметри! :eek: ???
Това като го пуснат на пазара, някой доброволец от форума трябва пръв да се жертва и да го купи за проба.
За да не изпробваме един по един "дали има скрит манаф в тъмната тоалетна" ;)
 

andi

Редовен Потребител
Re: КРОСМАН пушки и писолети

Това верно ли е ,че прави 45 изстрела ???

пп. за куриоз оптиката отгоре е Липърс
 

HellBoY

Потребител
Re: КРОСМАН пушки и писолети

Не разбрах , може ли да си мери скороста на всеки истрел ... ?
Иначе е супер ако е истина :)
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Re: КРОСМАН пушки и писолети

Откраднали са технологията на Дейстейт и са я вкарали в галбица,но за дизайна нямам думи все едно я е правил второкласник в час по трудово!
 
Нагоре