Избор на пушка

Martin M.

Потребител
Здравейте обмислям вариант да закупя хатсан 125 5.5 знам че най-вероятно ще кажете че тази пушка е калпава,турско пройзводство,не стреляла точно и т.н.т , но въпроса ми е въпреки тези сакатлъци които има пушката , възможно ли е чрез подобрение да стане една що годе добра пушка и не толкова чуплива , например ако се сложи газово бутало и се направят някой други интервенции по нея , и ако някой има опит да сподели и препоръча човек на който може да се разчита че ще свърши тази работа :) и също кой разновидности на 125-ците е по добър за това начинание , този със quattro спусъка , grizzly или vortex , не съм запознат със разновидностите много .
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Здравей Мартинчо! Пушката е ТОП... КЛАСИКА!!! НОМЕР 1 чупи мивки и тухли СНАЙПЕР!!! Цели на 200-250метра.
Вземай смело, тичай по акъли и стругари и си знай че си взел турско лайно.

п.п. давай нататък с въпросите
п.п. на п.п. провери си правописа прекаляваш с Й-кратко
 

Bay Mitko

Редовен Потребител
Здравей, решил си да купуваш пушка за която някой си щял да каже еди какво си, ам като си попрочел оттук оттам, прочети и за пушки за които има позитивни мнения, защо да тръгваш с гъза напред?
 

Hidden

Редовен Потребител
Тия подобрения по Хатсана няма да са без пари. Ще похарчиш толкова, колкото за по-качествена пушка. Ще стреля добре, но пак ще си остане изработена от материали с ниско качество. Кажи по-добре на какво държиш - точност ли, сила ли, и какви пари си приготвил. А бе най-вероятно ще ти предложим Комета 400, но все пак пиши ;)
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Пешо, за съжаление и газовите им бутала са като пружинните им пушки - пълен боклук. Изпускат задължително, някои още в магазина. В пушките им са вложени най-евтини и калпави материали, желязото е меко като локум и наистина - пружинните Хатсани се саморазрушават.
 

m.eit

Редовен Потребител
Пешо, за съжаление и газовите им бутала са като пружинните им пушки - пълен боклук. Изпускат задължително, някои още в магазина. В пушките им са вложени най-евтини и калпави материали, желязото е меко като локум и наистина - пружинните Хатсани се саморазрушават.
То тогава може да пробва китайски вариант(Газово бутало) като му се дават около 200 - 250 лева, ама ще требва да го поръчва от гръцко, и е по -слабичък от хасан 125!

https://airgunshop.gr/1.-aerovola-tufekia/pistoniou-gas-ram/bam/bam-b19x-ksulino-gas-ram-5-5-mm/

Имат го и в 4,5 което за мен е по - добрият вариант
 

Georgi_Voyvodov

Потребител
Като първа пушка горещо бих препоръчал карабината на ASG - Дания : TAC 4,5 .
Стреля със стоманени съчми и е учудващо точна и акуратно изработена , предлага безкрайни възможности за окомплектовка със аксесоари .
Ето снимки на пушката която купих на сина си . С едно балонче СО2 прави над 100 читави изстрела в доста тесни групи .
Ето малко снимки от нашата . хххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх това е перфектният избор за стрелба по мишени до 40 метра . Кефът е на макс !

25 м..jpg 40 м..jpg 275185205_5294501167248064_8803590949657344683_n.jpg 275292769_4793419337374408_1107403154125386643_n.jpg tac-555.jpg
 
Последна промяна от модератор:
Нагоре