Избор на оптика

Stefan.hs

Потребител
Качествени като за парите си .. демек да разбирам ли ,че липърса в 3-9х40 с обикновен моноблок ще държи на 4,5 комета с Гп?
 

anibis

Редовен Потребител
Тая от линка,не е ТS серията,тоест не е подсилена,за това предложих Никото.
Ако Липърса е ТS серията да той ще издържи и на 5.5мм с обикновен моноблок,говоря за Комета вече за магнум пневматиката
там вече е друга бира.
 

Hidden

Редовен Потребител
Гледам, че сте подхванали темата за Липърсите. Някои имат надпис Range Estimating. Това от значение ли е или е просто рекламен трик?
 

xpresident

Редовен Потребител
Предполагам се има предвид че са с милдот и може да мериш по него.
 

anibis

Редовен Потребител
2-рата пише че е TS. Колко ще държи на 5.5 ще разберем като си я купиш и после разкажеш :cheers:
Ще разкажа бе Васко що да не разкажа,ама трябва да ми дадеш две колчета където да сложа мишената,иначе няма да стане.:D:cheers:
 

xpresident

Редовен Потребител
Миро, нямах предвид ти да разказваш, а колегата с въпросите за оптиката. Относно колчетата, донесох две на Китка след като говорихме и ги сложих в заслона. Предната събота бях там и бяха изгорени, от едното беше останало малко. Пак ще донеса, щом трябват.
 

anibis

Редовен Потребител
За колчето вярно и ние видяхме едно изгорено,но си помислихме че са идвали отново ловджиите/то си е тяхно мястото там де/ и пак са спретвали купон
с флоберките...
Не се притеснявай за колчетата,имаме.
Извини ме ако има нещо.:cheers:
 

xpresident

Редовен Потребител
Прочети темата от начало.
Липърс 4х32 е оптиката която общо взето издържа на евтини ПП, не мисля че твоя Крал е нещо различно. Може да помислиш и за малко по-голяма, но задължително Дампа моноблок.
 

Gamo G Magnum

Новодошъл
Здравейте колеги.Купих си оптика Липърс 4х32 ,въпроса мие е имам релса отгоре на пушката на нея ли да я закача или да я сваля и да я закача на самата пушка,как ще е по добре? Благодаря предварително..
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
REGLETA_RRR-1-288x56.png
Това ли е,не го махай!Даже ако е от две части по-добре,между тях има буфер,нещо като дампа!
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Да има,според Гамо пази оптиката,самата оптика я монтираш само на дългата част
 

Proxynet

Новодошъл
Здравейте
Имам интерес за този модел оптика: Hawke Sidewinder 30 8-32x56 Mil Dot
Ще я използвам за този модел пушка която на скоро закупих.DAYSTATE HUNTSMAN REGAL XL HUMA REGULATED 22call
Помогнете дали съм направил правелния избор приемам съвети
Благодъря
 
Нагоре