Избор на оптика за комета 400 гп до 100-150лв

cdna

Новодошъл
Откъде е най-добре да си закупя въпросната пушка и оптика за нея. От Бургас съм
 

vario05

Новодошъл
Късничко влизам в темата , ама ми е интересно закупи ли си отиката и откъде. И ако, каква е и доволен ли си от нея. Имам Комета 400 гп, ще ми бъде полезно, защото искам за нова година да си направя подарък оптика
 

Frankeiy

Потребител
За малко повече от 150 лв. astra дава нещо добро,не го познавам лично,но смея да рекламирам нещо предлагано от него...Тук е мястото да апелирам да бъде сменен никът му примерно на mr.педант...може и с гласуване във форума...Разбира се шегувам се,но мисля,че неговата оптика ще ти бъде добър коледен подарък.
Поздрави.
 

vario05

Новодошъл
От няколко месеца съм във форума но чак сега се почувствах подготвен да се включа в тема. От близо година притежавам Комета 400 гп и бих желал да обменим информация с други членове на форума които имат опит с това оръжие. Начинаещи и по опитни, всякакви. Така ще имаме постоянно актуална информация и няма да се налага непрекъснато да ровим в архива. Опитах се да открия отделно тема за това но нещо не ми се отдаде. Не съм много на ти с компютрите. За Липърс 4X32 съм чувал добри неща , но знам че, го продават с монтаж , който не знам дали ще е удачен за това оръжие. И ето за това бих желал да отворя тема за споделяне опит и неволи на гордите собственици на Комета. Главната причина причината да закупя точно този модел бе именно информация от форума(още не се бях регистрирал). За това се надявам много хора да се включат.
 

vario05

Новодошъл
Например откъде да си закупя Липърс(ако избера него).
 
Последна промяна:

xpresident

Редовен Потребител
Пробвай първо с него, ако не се мести оптиката спрямо монтажите и монтажите спрямо пушката, става.
 

ATO

Редовен Потребител
LEAPERS 4x32/35yds за цената, която искаш и си ти. Аз стрелям с такава на един Browning 5.5 вече два месеца, нямам забележки. Много фино се настройва, монтажните скоби стягат добре. Има разбира се и по-добри, но не са бюджетни.
Успех!
https://www.sotisbg.com/products/4162
 

Jutaeca

Новодошъл
Късничко влизам в темата , ама ми е интересно закупи ли си отиката и откъде. И ако, каква е и доволен ли си от нея. Имам Комета 400 гп, ще ми бъде полезно, защото искам за нова година да си направя подарък оптика
Колега закупи ли си оптика? Аз също притежавам Комета Феникс 400 GP и щях да си купувам оптика Gamo 6x40 която е с моноблок в комплект,но се оказа,че не може да а се захване за релсата. Ако си намерил подходяща моля за малко инфо
 

Jutaeca

Новодошъл
URL="http://www.pushka.eu/product_info.htm?idarticles=750"]Оптика ГАМО 6x40 WR[/URL] дали е подходяща за комета 5.5 гп, предварително благодаря за мнението ви, помагайте.
Колега не става монтажа. Аз щях да си купувам такава и дори си оставих пушката в магазина да я прострелят след като я сложат,но ми се обадиха и казаха,че нестава. Ако си намерил подходяща моля да споделиш
 

Krasko

Новодошъл
Колега монтажа става , не става стопорния болт но го преработих и стана ,за сега съм доволен нищо ,4е е китайско гамо
 

Don

Потребител
Вземи си моноблок задължително, има доста обяви в купува/продава, ако ти се спестява някой лев.
 

Ррааддоо

Новодошъл
Вземи си моноблок задължително, има доста обяви в купува/продава, ако ти се спестява някой лев.
Здравейте колеги , нов съм във форума , и в хобито , спрял съм се също като вас на комета и също се чуда каква да бъде оптиката , ако сте си закупили ще ви бъда благодарен ако споделите вашият избор .
Аз ще ви споделя какво установих вчера което доста ме подразни , но е нормално за България ! За жалост ....
Майка ми е в италия и вчера и се обадих защото ми беше интересно каква е цената на комета там , става въпрос за феникс 4.5.
Оказа се , че е 320 и то с оптиката от снимките , обадиха се в магазин там и от там казаха , че щом пушката е със оптика на снимката така идва от фабриката и така трябва да се продава .
След това се обадих на сестра ми която е в германия и там е същото 100 лв надолу с включена оптика .
 

ATO

Редовен Потребител
Възможно е да е на промоция или пък не. Разгледай и тук - https://www.mundilar.net/ Можеш да си я поръчаш дирктно, ще ти я доставят в къщи за 3-4 дни.
Колкото до оптиката, аз стрелям с Липърс 4Х32, има и по-добри, но всичко е бюджет. Тук има колеги от които ще получиш добри съвети в съотношение цена - качество.
Успех!
 
Нагоре