Избор на въздушен пистолет 4,5 мм /чашки/

Дискусия в 'Начинаещи, избор на въздушна пушка или пистолет' започната от edinmilion, 16 Март 2015.

1. Milanski

Milanski Новодошъл

Публикации:
    10
    от:
    Пловдив
    Има опция за доставка до България... 950 крони (около 70 лева), ама знам ли.. Пък и в Чехия не са ли отдавна с евро ?!

2. Milanski

Milanski Новодошъл

Публикации:
    10
    от:
    Пловдив
    Ето до тук стигнах, но...

Прикачени Файлове:

3. apapazov

apapazov Редовен Потребител

Публикации:
    509
    от:
    Пловдив
    Чехите са с крони

4. Milanski

Milanski Новодошъл

Публикации:
    10
    от:
    Пловдив
    Писах им на мейла с въпрос, дали доставят до България. Остава и да ми отговорят.

5. kng

kng Потребител

Публикации:
    40
    от:
    Стара Загора
    https://www.balistas.com/air-pistols/spa-air-pistols/spa-cp1-cal.45mm/
    Някой от колегите го беше посочил. Аз взех с магазин, приклад и дълга цев във пластмасов вариант. Платих с банков превод и си дойде на адреса ми. Не е имало проблеми и всичко си работи. Само дето време не остава.

6. Milanski

Milanski Новодошъл

Публикации:
    10
    от:
    Пловдив
    Колега, би ли описал какво точно си взел и на каква цена ти излезна всичко до България?
    Аз исках, да поръчам варианта с 4.5мм и магазина за презареждане с 9 чашки, но ми отговориха, че нямат налични и не очакват доставка.

7. kng

kng Потребител

Публикации:
    40
    от:
    Стара Загора
    https://www.balistas.com/air-pistols/spa-air-pistols/spa-cp2-cal.-45m
    Това съм взел. За 139.10 евро ( в това число и 16 евро транспорт) и ми го донесоха в къщи. Сега май е малко по евтин.
    Платих по банка и имаше 7 евро такса. Два магазина има и е в картонена кутия в която са изрязани леглата за отделните части в нещо като дунапрен. И както вече писах дълга цев и приклад.
    Преди това на сайта си се регистрираш и след това може да се поръча.

Последна промяна: 25 Юли 2020
    Karlito/Man, Milanski and Venco like this.
  8. Link

Link Потребител

Публикации:
    81
    от:
    София
    Stoeger XP 4
    След известни доработки се получи не по-лош от Weihrauch HW40
    IMG_3490.jpg

9. Milanski

Milanski Новодошъл

Публикации:
    10
    от:
    Пловдив
    IMG_20200914_172636.jpg IMG_20200914_172428.jpg Здравейте, да се похваля вече с новия ми пищов купен от тук : https://gun.cz/CO2-pistole/Vzduchova-pistole-SPA-CP1-4-5mm
    Пистолета е на добра цена 66 евро, но доставката е 37 евро. Излезна ми общо 208 лева с таксата за банковия превод ( в този сайт не приемат плащане с карти, а само през банков трансфер ). Доставиха ми го до дома за 5 дни. Отговарят на всеки мейл, изпратиха ми фактура и гаранционна карта, макар че в България нямат обслужване. Препоръчвам ги, като коректни търговци.

Venco, andro ruskov, kosmev and 6 others like this.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена