Играчки за големи

dani62

Потребител
Скоро ще се види дали действат ;)
 

Attachments

  • IMG_1633_1.jpg
    IMG_1633_1.jpg
    514.7 KB · Прегледи: 362
A

Anonymous

Гост
Скоро ще се види дали действат

Здравей,
Не знам какво точно имаш предвид, но ако ще ползваш тези мюрета за примамка на точно тези птици - за мен е меко казано гавра с природата. Това са птици които и без това се срещат изключително рядко и не бих искал децата ми и децата на моите деца да ги гледат само на снимка или препарирани на някоя стена.
Дано си имал впредвид, да пазят от гризачи или както казва Макс за украса на градината.

Извинявам се на модераторите, че им създавам работа!!!
Няма да се сърдя ако кътнете мнението ми, но поне го оставете 1-2 дни
 

dani62

Потребител
Това е примамка за гарги и свраки. Нощните хищници са
основният им противник.Бях ги сложил в аксесоарите,защото в повечето
интернет оръжейни магазини са именно там/Decoy/.
Посланието е към грешниците.За правоверните има Велики пости.
 

praetorian

Редовен Потребител
Абе, Дани, тез кукумявки откъде ги набара? ;) :quiet:.Дай някакъв линк, плс. :yahoo:
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Pezi_80 написа:
Скоро ще се види дали действат

Здравей,
Не знам какво точно имаш предвид, но ако ще ползваш тези мюрета за примамка на точно тези птици - за мен е меко казано гавра с природата. Това са птици които и без това се срещат изключително рядко и не бих искал децата ми и децата на моите деца да ги гледат само на снимка или препарирани на някоя стена.
Дано си имал впредвид, да пазят от гризачи или както казва Макс за украса на градината.

Извинявам се на модераторите, че им създавам работа!!!
Няма да се сърдя ако кътнете мнението ми, но поне го оставете 1-2 дни
Споделям мнението.
Видях темата още в момента на пускането и и умишлено изчаках, понеже е в дъра - бъра.
Лично не виждам смисъл от такава тема, но нека се изкажат и колегите.
Можеше да се пусне в аксесоари с линк за цена и производител , без излишни коментари, понеже не сме ловен форум.
Предложението ми е тази тема да се затрие , а снимката с необходимите атрибути към нея да бъде преместена и да не се коментира.
 
A

Anonymous

Гост
Ето какво правя когато не стрелям ,заглавието и темата са хубави,не ги затривайте!
 

Attachments

  • 030809163937.jpg
    030809163937.jpg
    330.8 KB · Прегледи: 300
  • 030909213223.jpg
    030909213223.jpg
    352.1 KB · Прегледи: 202
  • 030809174808.jpg
    030809174808.jpg
    247.3 KB · Прегледи: 239
  • 030809175353.jpg
    030809175353.jpg
    291.8 KB · Прегледи: 198
  • 031409193120.jpg
    031409193120.jpg
    322 KB · Прегледи: 217

luft9waffe

Редовен Потребител
andro_e написа:
Ето какво правя когато не стрелям ,заглавието и темата са хубави,не ги затривайте!
маняк си андро,браво!!само един мини джак спароу му липсва на кораба.а играчките на дани62 работят при мен успешно вече почти 3 години.
 
A

Anonymous

Гост
andro_e написа:
Ето какво правя когато не стрелям ,заглавието и темата са хубави,не ги затривайте!
Аз пък се занимавам с акваристика ,жалко ,че нямам фотоапарат да ви покажа 150л. аквариум.
 
A

Anonymous

Гост
Аз пък се занимавам с акваристика ,жалко ,че нямам фотоапарат да ви покажа 150л. аквариум.

.....Ехеееееееее,много голям тоз аквариум бе ,да не си сложил вътре някоя мъжка русалка да плува ? ;) :p :cheers:
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
А бе добре , че и на мен ми го няма апарата, че ако ви покажа жената какви играчки има :eek:. :D ;)
 
A

Anonymous

Гост
Ето една играчка за големи:
Röhm Twinmaster Desperado
Desperado.gif

Desperado%20Guitar.gif
 

angelmr

Редовен Потребител
ivodoc написа:
Споделям мнението.
Видях темата още в момента на пускането и и умишлено изчаках, понеже е в дъра - бъра.
Лично не виждам смисъл от такава тема, но нека се изкажат и колегите.
Можеше да се пусне в аксесоари с линк за цена и производител , без излишни коментари, понеже не сме ловен форум.
Предложението ми е тази тема да се затрие , а снимката с необходимите атрибути към нея да бъде преместена и да не се коментира.

Темата беше в аксесоари, но именно поради започналата дискусия я преместих тук. Наистина темата е прекалено ловна, за да я свързваме пряко с аксесоарите за пневматика. Извенете ме за така получената двусмислица, но наистина смятам че е по-добре една такава тема да не се набива много на очи.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Ето и моито запълване на време през зимата ;)
 

Attachments

  • 1.JPG
    1.JPG
    442.2 KB · Прегледи: 253
  • 2.JPG
    2.JPG
    436 KB · Прегледи: 187
A

Anonymous

Гост
Ето и последното ми творение!Каяка е истински ,а не модел. :)
 

Attachments

  • 20090701151331_P7010917.jpg
    20090701151331_P7010917.jpg
    84.2 KB · Прегледи: 260

djboby

Потребител
Момата от монта последно тарсише кану.


Имам и въпрос към колегата със самолетчетата каде се продават такива модели още. Че ми е стара болест
 
A

Anonymous

Гост
Боби със самолети, аз с танкове!Ако проверяваш за самолетчета ,виж дали имат Тигър .Този танк ми е мерак от детството ,ще ти бъда благодарен!А ако момата още търси лодка ,само че това е туристически каяк ,нека влезе в сайта на Лодкостроител .Модела го правих за тях.
 
Нагоре