ИМАМЕ ХАЛЕ

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Васко пиши като си тук и ще направим нещо.
Иначе бая е разкопано и докато не изсъхне и не слегне,ще е трудно влизането.Ама пък и двамата сте с джипове,няма се притеснявате.
Може и през другия път покрай школата и линиите и 15 метра пеша.
 

astra

Редовен Потребител
Ама пък и двамата сте с джипове,няма се притеснявате
Ицо, завчера нагазих калта с джипа, понеже "няма да се притеснявам" и като закъсах, бутончето 4х4 единствено ми завъртя колата кръгом на място и си тръгнах. Толкова кал сякаш от казармата не бях виждал, пътят е разоран като нива...
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
От юг през голямата поляна може да е пак калничко, но ще е по-добре
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Още съм с летните гуми, не ми остана време да ги сменя.
Ама пак ша са сбори Форко, той и с летните на Вършец лани прегази деретата с тревата.
 

astra

Редовен Потребител
Пиша от мястото на събитието ;)
До халетата има нов път, на 5м. в дясно от стария, успоредно на него, започва от Сантинели стига до входа на халетата. Дърветата и храстите са орязани, земята е подравнена, но калта в момента е епична, направо библейска...
Изглежда този, който е полагал кабела е направил и пътя.
Аз тъкмо турих зимни гуми с хубав грайфер и бая ме засърбя да се набухам с КИА-та, но като видях колко трудно се отлепя калта от подметките и отложих за по-сухо време.
Масите са зверски разбити. 1-вия път бяха преобърнати, сега са строшени с бетонни блокчета върху тях. Някой много е бил ядосан. Кой и защо го е ядосал, за сега е загадка.
Такива работи...
 

astra

Редовен Потребител
Получи се добра среща и приятна тренировка.
Няма шанс да мина от там
Пътят не е непроходим, просто си иска гуми с грайфер и евентуално бутонче с надпис AWD (4X4), което помага за по-убедително представяне :)
 

astra

Редовен Потребител
Приятели, има ли желаещи за утре по обедно време да повторим упражнението от вчера? За затвърждаване на постигнатите добри резултати, естествено:)
 

astra

Редовен Потребител
Късно станах и късно ти видях предложението. По тази причина ще стигна към 12ч.
 

astra

Редовен Потребител
Когато някой прокопае кабелен канал и тури шахти по пътя му, изведнъж се намират мераклии да си опънат и те техните кабели по новото трасе.
Гледам завчера до входа към халетата, два мангала разкопали току що зарития канал със захранващия кабел и изградили шахта. "За интернет прекарваме, бате."
За къде ще е тоя кабелен интернет по посока завоя на жп линията???... "Не знаем, бате."
Докарали манговците с камион и направили току що поотъпкания нов път към халето на руска салата с кал.
Не издържах на изкушението и се набухах с КИА-та в калта. Пострелях и на връщане гледам манговците ме наблюдават от камиона с увиснали ченета, как газя калта с джипката :)
Съжалявам, че не ги снимах, да си повдигам настроението през дългите зимни вечери :)
ФТ + джипка 4х4 са отлична комбинация за добро настроение:)
 

Niki

Редовен Потребител
Утре сме в Пловдив с Пунишър,къде има от подвижните ,,мишени,, колеги?
 
Нагоре