ИМАМЕ ХАЛЕ

A

Anonymous

Гост
Току що ни осигуриха достъп да 50 метрово хале./безплатно/Подробности при по добър интернет.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Браво Тишо!
Чакаме повече инфо, и кога да оборудваме.
ПП. Ами сега, броя, пак броя и излиза че си оставих малко съчми от заявката????
 

azzaro

Потребител
Браво Тишшшшоооо!!!! :bravo: :bravo: :bravo: Пак ще се събере групата и цяла зима :rambo:,отивам да позабърша праха на 16-та! Само кажи закога и къде трябва нещо да се съберем за подготовка на халето!
Р.S.
Петко колко чашки ти трябват ;) аз със моята "активна" стрелба имам още 4 големи кутии от първото зареждане :lol:
 
A

Anonymous

Гост
Искате ли да се съберем вторник/сряда вечерта някъде да уточним подробностите.Дайте предложение кога и къде.
 

andi

Редовен Потребител
Тази седмица мога само четвъртък и петък вечерите . Или направо на халето по светло да преценим на място какво ще ни трябва .
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
mmst написа:
Искате ли да се съберем вторник/сряда вечерта някъде да уточним подробностите.Дайте предложение кога и къде.
да си седнем в някое заведение като бели хора ;) Тишо казвай някъде и в колко
 
A

Anonymous

Гост
Като гледам колко е активността се чудя дали въобще ни трябва това хале?
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Тишо, защо се нервиш!?

Нали знаеш, че много хора очакват и да ги караш до халето, за да стрелят :D
 

dinkata

Редовен Потребител
fatalen написа:
Тишо, защо се нервиш!?

Нали знаеш, че много хора очакват и да ги караш до халето, за да стрелят :D
Дали себе си припознах в този пост ? Нищо че няма цитирано име... ще отговоря така... наистина много ме е возил Тихомир, живеехме близичко един от друг и до някъде му бях по път при ходене до залата... Все пак живеех в друг град и нямах собствена кола, а не можех да ходя с куфар и помпа в рейса....
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Не съм визирал никой Динка!
Аз недомлъвките не ги обичам.
Просто времето ме кара да мисля и да се изразявам така. Кой знае .... може ида съм прав.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Все се ослушвам какво ново по тази зала... :)
Тишо врътни някой кадър да видим за какво иде реч.
Може ли да стане повод да ни събере национално?
Блазе на Филибарци!
 

lynx

Редовен Потребител
Според мен, засега поради липсата на подробности народа си трае.
Не е да няма интерес, всички се услушват докато се разбере какво е, къде е и какво трябва да се свърши за да заприлича на стрелбище. А и самия факт, че е безплатно до някъде е смущаващ.
:)
 

Sisi

Потребител
lynx написа:
Според мен, засега поради липсата на подробности народа си трае.
Не е да няма интерес, всички се услушват докато се разбере какво е, къде е и какво трябва да се свърши за да заприлича на стрелбище. А и самия факт, че е безплатно до някъде е смущаващ.
:)
За това се предложи среща, но явно проблема е друг :-\
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Sisi написа:
lynx написа:
Според мен, засега поради липсата на подробности народа си трае.
Не е да няма интерес, всички се услушват докато се разбере какво е, къде е и какво трябва да се свърши за да заприлича на стрелбище. А и самия факт, че е безплатно до някъде е смущаващ.
:)
За това се предложи среща, но явно проблема е друг :-\
А според мен всеки чака да се каже къде и кога да е срещата, нали не очаквате сега 10-15 човека да предлагат кога и в колко да е срещата ;) Казвайте дата и час и който може да идва, винаги на някой няма да му е удобно някое време не очаквайте всички да дойдат от раз - мое мнение, ама мисля че е близо до истината :cheers:
Много се радвам, че сте си намерили място за стрелба и дайте по натам координати, че като си идвам да знам къде да ви търся ;)

ПП: :wall: :wall: :wall:
 

Sisi

Потребител
soundmax написа:
Sisi написа:
lynx написа:
Според мен, засега поради липсата на подробности народа си трае.
Не е да няма интерес, всички се услушват докато се разбере какво е, къде е и какво трябва да се свърши за да заприлича на стрелбище. А и самия факт, че е безплатно до някъде е смущаващ.
:)
За това се предложи среща, но явно проблема е друг :-\
А според мен всеки чака да се каже къде и кога да е срещата, нали не очаквате сега 10-15 човека да предлагат кога и в колко да е срещата ;) Казвайте дата и час и който може да идва, винаги на някой няма да му е удобно някое време не очаквайте всички да дойдат от раз - мое мнение, ама мисля че е близо до истината :cheers:
Много се радвам, че сте си намерили място за стрелба и дайте по натам координати, че като си идвам да знам къде да ви търся ;)
Когато трябваше да се уговаря миналогодишната зала, с Тихия два пъти си вечеряхме на посочената дата в посочения час, но ... само двамата :D
Сега интересът към това хале е същия (както се вижда) :pardon:
 
Нагоре