ИМАМЕ ХАЛЕ

Grifcom

Потребител
Иначе последната пряка в дясно, караш до края на асфалта, 200 метра макадам и 30 метра пеша :cheers:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
След 18,30 днес ще намина. Който има чашки за взимане, да заповяда.
 

elemag

Редовен Потребител
Здравейте,ще се прибирам към България на 15-16 Август ,ако Анди ме снабди с бутилка ще се радвам да се запознаем и да постреляме.Ако има желаещи нека пишат .
 

andi

Редовен Потребител
Тази неделя на гребната база организираме традиционното вече състезание по Триатлон за Купа Пловдив . Които му е интересно да заповяда , на децата особено им е интересно .
Някой ще се престраши ли ?
.................. ще има и вече традиционния масов старт с дистанция - 50 м плуване, 5 км колоездене, 1 км бягане.
Всеки може да участва в него , за няколко човека мога да намеря и състезателни колелета (ако ми се обадят предварително)
 

manol

Новодошъл
Здравеите на всиски казвамсе манол георгиев от скоро имам пушка гамо бик кат и стрелам сам покраи марица и искам да се запознаиа със момчетата групата от моиа грат ако ме приемате и как може да се срешнем
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Има качена карта къде се намират халетата. Ако позволява времето, всяка събота и неделя има там хора. В момента има също.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Здравеите на всиски казвамсе манол георгиев от скоро имам пушка гамо бик кат и стрелам сам покраи марица и искам да се запознаиа със момчетата групата от моиа грат ако ме приемате и как може да се срешнем


Тук можеш да намериш нужното ти.
 
Последна промяна:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Молба към модератор да "закачи" тези карти в началото на темата.
Това са трите възможни засега пътя за достигане с автомобил до халетата, както и разстоянията, на които може да се тества.
Най-дългия е и най-кален, другия покрай Сантинели-то също има "капани", затова при мокро време се ползва най-късия и безпроблемен: паркиране до линиите и 50 м пеша.
 

Attachments

  • Hale S.jpg
    Hale S.jpg
    134.7 KB · Прегледи: 81
  • Хале позиции.jpg
    Хале позиции.jpg
    63.3 KB · Прегледи: 76
  • Hale N.jpg
    Hale N.jpg
    142.2 KB · Прегледи: 74

apapazov

Редовен Потребител
Пиша в тази тема ,защото разбрах от Ицо ,че той ,Митака и Христос се оглеждат за оптики и мислят да пускат запитване за Никко и Фалкон.
Вчера късно вечерта писах до фабриката на Фалкон със запитване за Т35 което ме интересува и днес неочаквано получих този отговор

Hi Anton,

We have a few units of T35(S) remaining.

These are with a silver finish.

They include a 125mm wheel and 2 sunshades with flip up lens covers.

Please let me know the delivery address and we will prepare a quote for you.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Best Regards

Nick Watts

Falcon Optics, The Poplars, Strawmoor Lane, Oaken, Staffordshire, WV8 2HY, United Kingdom.

Явно съм забравил да пиша че ги искам за България и не са ми пратили цена!

Така че ако реши някой да се спре на Фалкон-дали Т35 или Т50 да пише тука за да видя ако се съберат няколко бройки ще можем ли да договорим по добри условия. Аз самият се чудя между двете ,но като че ли клоня повече към Т35.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Гледах през т50 и не ми хареса как мери. Предполагам че т35 ще е по зле даже. Не е за нашите цели. Питай за цена за т50 все пак фа видим де ама коня към нико или сайтрон. Поне като се дават пари да е за нещо свястно
 
Нагоре