ИГРИ

A

Anonymous

Гост
Имаше една забавна игричка - Deer Hunt, отново на ловна тема.
Особеното е, че управлявате елена. А пък той лови... ловците.
Залага им примамки, ползва подмамващи викове (измислени с особен хумор), събира трофеи - окачва им главите в бърлогата си...
 

boceto84

Потребител
Публикувана от: Dejmos
Имаше една забавна игричка - Deer Hunt, отново на ловна тема.
Особеното е, че управлявате елена. А пък той лови... ловците. http://www.gamespot.com/pc/action/deera ... le;4
Ако не се лъжа това е играта от много време се мъча да я дръпна но не става,както и Call of duty-то излиза ми само демо вариант,ако някой може да ме упъти от къде да я сваля/от замунда не става/

Sniper Elite

за мен една изключителна игра
времето е втора световна - окупиран берлин
доста мисии а и онлайн игри
Също я препоръчвам играта е много яка
 
A

Anonymous

Гост
Ако има любители на COD MW2 съм насреща (но оригинал през Steam) Акаунта ми в Steam е Mangustata ;) Абе да пише на лс ще се доразберем :rambo:
 

Attachments

  • 3407253638_f6655a1db4.jpg
    3407253638_f6655a1db4.jpg
    57.7 KB · Прегледи: 43

angelmr

Редовен Потребител
Кое диабло? :) Аз преди доста време като работех в една зала през студенстските ми години играех диабло едно. А след това излезе диабло две. А слушах по едно време че ще излиза и диабло 3. Ако е излязла тройката бих я пробвал.
 

angelmr

Редовен Потребител
Мерси, преди време бих се навил, но сега честно казано малкото време което съм вкъщи пред компютъра го разпределям между авиосимулаторите и една друга оллайн игра: EVE online. Диабло три бих пробвал от любопитво.
Виж ако на теб ти се иска да пробваш космически базиран мултиплеър който работи на един единствен сървър с над половин милион участници от които постоянно има между 30 и 50 000 онлайн, ще ти помогна с каквото мога. Има начин всичко това да ти е напълно безплатно, но трябва някой напреднал играч да ти помогне в началото.
 

dinkata

Редовен Потребител
Не мерси от 8 сутринта до 5 следобяд не съм излизал от тоя Батал Нет много е яко :)
 
A

Anonymous

Гост
Здравейте днес случайно открих форума ви.Харесва ми че има такъв форум и такъв спорт. От както се помня съм се възхищавал на снайперистите (Хайха , Зайцев и др.) И напоследък изтеглих няколко игри като едната беше Sniper elite. Мислих я за много реална докато днес от форума не попаднах на линк с играта Long Range Shooting 2. И просто онемях пред цялата тази история с формулите и пресмятането. около 5-6 часа стоях само във classroom-овете преди да започна да стелям (и да уцелвам след 3тия изтрел). Обаче поради езиковата бариера имаше някой работи в обучението които не схванах като например : Дадена ми е мишената но не знам как точно да използвам точно формулата в която се умножаваше по 1000. Искам да помоля някой който я знае играта и му се занимава с новобранец като мен да пише :sos: че имам и други въпроси :-[ . Благодаря предварително !
 
A

Anonymous

Гост
Заглавие : Long Range Shooting 2
Описание : Симулатор на изстрели с разлчен вид снайпери, по мишени на различно разстояние и при променящи се условия на средата. Линк за сваляне : http://arenabg.com/details.php?id=83a99 ... 5b79163fc3
Официален сайт : http://www.shooterready.com/index.html


Това е игра която намерих в форума. И ми стана доста интересна понеже преди това си мислех че като хванеш пушка с оптичен мерник си вече "снайперист". И чрез тази игра открих че нещата далеч не стоят така. Споделете вашите впечетления от играта , до колко тя е реална и всичко друго свързано с нея :)
 

Attachments

  • untitled.JPG
    untitled.JPG
    65.3 KB · Прегледи: 113

s73r01d

Потребител
На таз игра има ли реална балистика или слагаш на кръста и всичко пада ?
 

jimmy_mln

Потребител
s73r01d написа:
На таз игра има ли реална балистика или слагаш на кръста и всичко пада ?
Не съм я пробвал, защото компютъра ми е със слаба видеокарта, но от клипчето (http://www.sniperghostwarrior.com/) става ясно че поне са се опитали да направят стрелбата доста близо до реалните условия.
 
A

Anonymous

Гост
Реалистична игра е STALKER. Там се чувства пропадането на куршума и има много гадове за трепане. :yes:
 
A

Anonymous

Гост
Докато изиграя STALKER на моменти ми идваше да си блъскам главата в стената.Играта е доста реалистична,в началото гадовете ме кълцаха като пържола за Коледа.Та който има здрави нерви-нека се пробва.
 
Нагоре