Здравейте! Ще се радвам да ми помогнете в избора.

  • Автор на темата Автор на темата V.G.
  • Начална Дата Начална Дата
За съжаление купих последните........
..................и накрая ми ги продадоха на обявената в сайта цена :D
Не се притеснявай, като ги оправиш, ще ги продадеш на двойна цена и горе-долу ще си върнеш парите.
 
Проблемите на деня на закупуването започнаха :D
Не се притесняваи и без това е добре пушкта да се отвори и почисти.Ако до сега не си го правил потърси някои колега в твоя град за да ти помогне.
 
Според мен разглобяване, почистване, полиране и смазване където трябва(без цилиндър, бутало, маншет) ще оправят нещата и ще си ги ползваш дето се вика дълго и щастливо!
PS: Писали сме почти едновременно! :D
 
Последна промяна:
Back
Нагоре