Есенна Национална среща яз.Копринка'20-21.10.2012

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
За утре се освободих :yahoo: към обяд (11-12 ...часа ? )ли да очаквам първите пристигнали, да знам кога да тръгвам към язовира ;)
valens1968 написа:
Оххххх кога ще стане утре, че да тръгвам :crazy:
А мене питаш ли ме, от понеделника чакам да стане Петък ;) ;) ;)
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Любо, аз смятам да съм на язовира още към 9-10. Ако ти се мятка малко въдица, заповядай(ще нося 3). Сега се сетих, че забравих някакви чинии и вилици да взема. За цър-пър съм взел 2 кила врат, 1 кило гърди, и към 4 кила различни кърначета и наденици за скара. Ще взема и въглища каквито имам в гаража.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
peko написа:
Любо, аз смятам да съм на язовира още към 9-10. Ако ти се мятка малко въдица, заповядай(ще нося 3). Сега се сетих, че забравих някакви чинии и вилици да взема. За цър-пър съм взел 2 кила врат, 1 кило гърди, и към 4 кила различни кърначета и наденици за скара. Ще взема и въглища каквито имам в гаража.
Към 10 ще се постарая да дойда :cheers:
Гледайте да не се простудите от толкова потене ;), аз си успокоявам напрежението с биричка ;) :cheers:
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Задавайки координатите от първия пост, моя GPS пищи, че са грешни.
След което Google ми вади други такива.
С червената точка съм задал мястото което Любо е посочил за стрелба.




42º 36' 27,04'' С
25º 19' 45,11'' И
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Споко Калояне, имаш 2 ориентира - реката и стената, нема да се изгубиме. Той дядо ми се с GPS у пояса ходеше по къра. ;)
 

Вячеслав

Потребител
fatalen написа:
Нищо не казвате за чавета :wall:

Аз ще мъкна двете. Ще спят в Казанлък,но по всяко време може да ги домъкнем да стане джамбуре. Трябва само да се отцепи района ,че ако се стреля и има дечурлига може да се получи някой сакътлък. Сто процента сина идва с мен само де не се сърдите защото на пушката все още вика "тате това е пу..ка ли е ????!! . " Обяснявам му на диването ,че са различни неща ,но той хайвана си знае неговото. ;)
 
Нагоре