Есенна Национална среща яз.Копринка'20-21.10.2012

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Малко инфо от мен:
В началото на октомври в отговор на покана от Любо обявих готовност да подготвя за срещата скромно пистолетно състезание. Но за да не прозвучи като натрапване на състезателен елемент към тази замислена в свободен стил среща предвидих предварително записване - т.е. само ако има мераклии да се състезават. Срокът за записване изтече вчера без да получа нито една заявка. Срещата остава напълно необременена от предварително планирана състезателна част :cheers: .
 

big_dragon

Редовен Потребител
Аз ще нося пистолет и мишени за пистолета. Ако някой желае, може да постреляме в състезателни условия. Регламента ще го определим на място с помощта на :crazy: секунданти :sniper2: :sniper: ...

Другото, което съм замислил е следното: :swordfight:
Ще донеса 10 бр. FT-мишени (по две еднакви) и ще ги разположа на на две идентични позиции по 5бр. Ще се стреля от FT-положение за време, само на место ще уточним бонуса (санкцията) в секунди за тези, които ще стрелят с еднозарядни или многозарядни пушки.
Ако някой желае да се доказва пред друг, колко добър стрелец е, сядат двамата и започва стрелба...
 

dinkata

Редовен Потребител
И аз имам една мишенка ще я взема, нека и всеки друг да донесе и да направим едно маааалко трасенце :cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Събираме се доста народ като гледам :cheers: и времето е с нас няма да умираме от студ поне през деня. За ресторанта имам малки опасения, че ще отеснее ;) ама явно някои колеги ще се прежалим (както и аз евентуално) и ще седнем от вънка има много маси, където ще се може да си дърпат цигарки на воля ;) да си вземете и янкенца, че гледам вечерта може и да паднат температурите ;)
"Състезателната" част няма да и слагам начално време да не се юркат хората да бързат, ще наредим едно трасенце както казахме, и всеки ще може да се впусне да постреля когато иска и има възможност ;) Но стрелбите викам да продължават максимум до 17 часа за да може после да се съберат мишените и към хотела за да може всеки да си почине малко за вечернат раздумка. Към ресторанта викам да се отправяме към (след) 19 часа.
Само да напомня като свиете към язовира карайте внимателно, защото има няколко неприятни дълбоки дупки както и пътя се стеснява на някои участъци покрай село Копринка.
Относно Хотел Роза ако паркинга вече е зает, има втора порта като се подмине хотел от задната му част се влиза при бунгалата.
Петъка ще видим кои ще хване рибата с най-голямо око или дълги мустаци ;) ;) ;)
Туко виж сте хванали някой воден звяр и сте нахранили цялото стрелково съсловие :crazy: :cheers:

ПП: абе да си споделя една интересна идея, ама не знам колко човека ще са навити мислих в неделя след като поизтрeзнеем да се качим групово на Шипка (може и с пушките да браним върха :crazy: ;) ) и да си направим групови снимки и от там кой на къде е, но това може и за другия път евентуално да се направи живот и здраве ;)
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Аз имам една мишена(но 4 мм дебела), нека който има такива по-дебелички също да вземе. Като мен колеги с 45+ да може също да пострелят(едно импровизирано кратко ХФТ например )
 

big_dragon

Редовен Потребител
peko написа:
Аз имам една мишена(но 4 мм дебела), нека който има такива по-дебелички също да вземе. Като мен колеги с 45+ да може също да пострелят(едно импровизирано кратко ХФТ например )

За това не бери грижа. По моите мишени може да се стреля и с флобека...

http://forum.airguns.bg/http://forum.airguns.bg/phpBB3/viewtopic.php?p=127518#p127518
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Днес поръчах 2 кила врат и 3-4 кила различни кърначета и наденица за скара, ако за още нещо се сетитите(например кайма за кюфтета или кебапчета) казвайте.
 
A

Anonymous

Гост
Това всичкото ще го изядеш ли? ;) Защото и другите ще носят.

П.П. А идеята за чевермето има ли последователи?
 

petkof

Редовен Потребител
Dejmos написа:
Това всичкото ще го изядеш ли? ;) Защото и другите ще носят.

П.П. А идеята за чевермето има ли последователи?
Има, има!Само да се намери агне, че по това време си е трудно.Също трябва да се намери майстор за изпълнението. :sheep::nunchaku::meat: :mcdonalds:
 

bor1968

Потребител
quote author=Dejmos link=topic=3764.msg137220#msg137220 date=1350496830]
П.П. А идеята за чевермето има ли последователи?
[/quote]

Чевермето е хубаво нещо, но е доста трудоемко и отнема доста време и ресурси:
1- Отнема доста време, /средно 5 часа/ докато стане.
2- Ще трябват и доста жар /дърва, дърв. въглища/
Та ако има агне, по-лесния вариант е на порции и във фурната ;)
Но като гледам само pekо с колко мръвки ще дойде и виждам, че чевермето няма да има кой да го чака и да се занимава с него ;)
:cheers:
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Има, има ама апетит. Никой не каза, ок Пеко уреди го и вече е късно. Затова ще понапълня хладилната кутия с други нещица за цър-пър поне. До 16.00 днес приемам още заявки, освен това, което съм поръчал да ми донесат по мое усмотрение и вкус(изпитано добри неща).
 

big_dragon

Редовен Потребител
peko написа:
Има, има ама апетит. Никой не каза, ок Пеко уреди го и вече е късно. Затова ще понапълня хладилната кутия с други нещица за цър-пър поне. До 16.00 днес приемам още заявки, освен това, което съм поръчал да ми донесат по мое усмотрение и вкус(изпитано добри неща).
Включвам се към твоята хладилна кутия с каквото е необходимо.
e45b1d1994f8e14c434bc7c3981607cf.jpg

Фен съм на целите парчета месо с повече сланинка... :meat:
 

Iv

Потребител
peko написа:
Има, има ама апетит. Никой не каза, ок Пеко уреди го и вече е късно. Затова ще понапълня хладилната кутия с други нещица за цър-пър поне. До 16.00 днес приемам още заявки, освен това, което съм поръчал да ми донесат по мое усмотрение и вкус(изпитано добри неща).

Може ли, и аз да се включа, към тая кутия.
 
Нагоре