Есенна Национална среща яз.Копринка'20-21.10.2012

anibis

Редовен Потребител
За първи път съм на такова събиране,запознах се с много колеги обстановката си беше на ниво, нека да благодарим на Любо че ни събра и ни запозна. :yes: :bravo: :cheers:
 

FreeMan

Редовен Потребител
Колко съжалявам че не можах да дойда...
Дано има по-често такива срещи.
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Беше гот, много гот ^-^ ^-^ ^-^
Макар и само за ден си изкарах страхотно.
Благодаря на Любо ,че ни събра :bravo:
Тези който не присъстваха, само могат да :sorry: :sorry: :sorry: :wall:
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Макар и за един ден си изкарах супер :yahoo: :yahoo:
Видях с много хора с който се познавам от форума ,но на живо си е друго :cheers:
Благодаря на Любо ,че ни събра :clap:
 

alpopkochev

Потребител
За пръв път присъствам на Национална среща. Преживяването беше супер за мен и моето семейство. Видях се с много хора от форума, с които се познавахме само "задочно". На състезание назнам дали ще присъствам, но на национални срещи - "да".
Браво на Любо, че подсигури това място за да ни събере. Благодаря и на всички, които ме приеха - мен и моето семейство. :bravo:
 
A

Anonymous

Гост
Уморени и доволни.Колко е хубаво, когато водещо е среща с приятели,а не борба за набиране на точки.Духът на старите срещи е жив. :cheers: До нови такива.
Надяваме се,че и организатора не сме го преуморили. :bravo: на Любо.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
На първо място искам да благодаря на st_beer и big_dragon, за подкрепата и помоща, които ми вдъхнаха увереност да осъществя тази среща :cheers: Въпреки краткия период от време с който разполагахме се събрахме в пъти над очакваната бройка колеги, което ме изненада много приятно и по никакъв начин не затрудни организацията. Наистина бройката на колегите посетили макар и само за малко тази среща беше около 50 (без децата и жените ) :bravo: Настроението и през двата дена беше добро, и изпълнение с много сладки приказки, и много ама много смях ;) не случайно 1-вата вечер откарахме до около 2-3 часа, 2-та вечер до около 4 часа ;) :cheers: То не бяха вицове, и истории ;) (Динка забрави да споменеш и за гъци -гъци ;) ;) ;) )
Стрелбите бяха свободни и няма какво толкова да се разказва за тях освен, че се появи един силен вятър които изпита уменията на стрелците :sniper: Съжалявам, че не можах да присъствам на подреждането на трасето трябваше да съпроводя един колега до някой места, и до самото място за стрелба ;)
Въпреки умората която почувствах когато стигнах пред вкъщи, и едвам се изкачих до 3-я етаж, докато бях сред Вас се чувствах зареден с енергия :cheers:
И ако за пролетта няма предложение къде да се проведе национална среща, знаете къде вече е резервния вариант :yes: . С удоволствие ще ви посрещна пак на яз. Копринка и следващия път само ще гледаме да се организираме по-навреме - 2-3 месеца предварително. Пък и като цяло следващия път ще ми е по-леко, вече знаете пътя до местата ;)

ПП: И за следващия път ще изисквам да ми пишите всички, които смятат да присъстват, защото много се притесних дали ще ми стигнат подаръчетата ;)
 

ininia

Потребител
ФТКС
Преди всичко благодаря на Любо за инициативата и целия не малко положен труд! :bravo:
Прекарахме си чудесно!Видяхме се,повеселихме се,на когото се искаше можеше да стрела доволно! :rambo:
И не на последно място (май на първо) имаше много :meat: и :cheers:
Духът на нашите срещи наистина е жив!Който не можа да дойде наистина много загуби!
Струва ми се,че язовир Копринка е най-удобното място за провеждане на тези срещи - в центъра на страната е,ниско е (по-топло е),Има достатъчно място за стрелби и най-важното има много вода за тези който искат да ловят и риба.
Заедно с това мястото е много красиво!И ако в двора на хотела,между бунгалата могат да се правят и палатки,няма по-удобно място :)
 

lynx

Редовен Потребител
Гледам, че датата на Националната среща е съвпаднала с Бенчрест състезание в Стара Загора.
Даже имаме трима участници от нашия форум и един медалист! :bravo: :bravo:
Разстоянието от Копринка до Стара загора е около 40км.
Трябвало е повече хора от нашия форум да отскочат до състезанието, за да им оберем всичките медали ;)
Ето класиране и снимки:
http://dp1962bg.snimka.bg/sports/stara-zagora-20-10-2012.708578.28797250
 

Attachments

  • 20-10-2012.jpg
    20-10-2012.jpg
    111.2 KB · Прегледи: 103

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Цялото семейство сме много доволни :bravo:. Малкия пита кога пак ще ходим в Казанлък.
За последните останали втората вечер: Ходете за мляко дори и да вали иначе ще е доволна само тъщата. Внимавайте някой с големи обувки да не ви направи гъци-гъци. Давайте заешко на жените и любовниците си, да не ви свиди ;)

П.П. Специални поздрави от Никола за Йоана :rose:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
valens1968 написа:
Цялото семейство сме много доволни :bravo:. Малкия пита кога пак ще ходим в Казанлък.
За последните останали втората вечер: Ходете за мляко дори и да вали иначе ще е доволна само тъщата. Внимавайте някой с големи обувки да не ви направи гъци-гъци. Давайте заешко на жените и любовниците си, да не ви свиди ;)

П.П. Специални поздрави от Никола за Йоана :rose:
;) ;) Горските животни с интересни наклоности къде ги забрави ;) че като се сетих за тях ето един виц, и без това "дъръ-бъра" е затворен :(

Гущера и заека отишли до една ЖП линия. Гущера казал:
- Зайо, като идва влака ми кажи! - и се излегнал на релсите.
Обаче заекът заеквал и като се задал влака казал:
- Иииииииииииииииибахти как го размаза!


ПП: Вальо пък жена ми пита кога ще има нещо във Велико Търново ;) :cheers:
 
Нагоре