Есенна Национална среща РУСЕ, хижа Кипарис, 16-17 ноември 2019

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Колеги,

С най-голямо удоволствие пускам темата за Срещата в Русе. Настройката е - стрелби (по възможност с чужди пушки :D ), ядене, пиене и чесане на езици. Програмата е волна, мощността на оръжията-неограничена, всеки да заповяда с каквото има, или му душа сака. Времето сме го поръчали на Началника - подходящо.
Ще има хора още от петък, така че, който може и иска - да заповяда.

Настаняването ще е тук:

http://www.kiparis.bg/ телефона е 0886 201 622. Ако не стигнат местата - дай Боже, ще мислим и план Б за настаняване.

:cheers::cheers::cheers::cheers::cheers:
 

Dominus

Редовен Потребител
Нали сме се разбрали/скарали вече за 100-те метра - аз с 68 дж., ти с 16-ката! Ако ме победиш - обещавам да пропия бира............. ;)
Аз имах предвид 2 х 100 с мезе, ама щом искаш и пушка ще взема :D
 

KILLER

Редовен Потребител
ФТКС
И аз няма да мога да дойда , че тогава ще съм на екскурзия в чужбина, весело прекарване на всички!
 

Dominus

Редовен Потребител
Останали са свободни около 7-8 места. Който се триуми, да мисли по-бързо. Иначе ще трябва да си търси друга хижа. Имаше една по-надолу, не й помня името, не работи.
 

rashko

Редовен Потребител
Аз също, беше ни супер, стрелба, лаф и скари... както си го помня, състава е ограничен, но дай-боже напролет във Враца да се разгърне.
 

братушка

Редовен Потребител
Беше камерно, но много готино, задушевно.

Информирам: Общото Събрание единогласно постанови - следваща Среща ще се проведе във Врачански Балкан втора половина на април. Тема с конкретни дати и място ще пусна малко по-късно (след някои проучвания). Акцентът на Срещата ще бъдат бенчрест и варминт. Ако ще има достатъчно присъствие ще организирам официално класиране с грамоти и каквото там се полага. Но ако ще са само 10-тина души - няма смисъл да се впрягам. То ние пак ще пуцаме и бр и варминт, но за кеф и ще се наградиме с отлежалата.
Тъй че мислете му отсега, планирайте отпуски и стягайте големите джаули, щото ще има до 100м.
 
Нагоре