Еленска група

sevdaka80

Редовен Потребител
Здравеѝте ако някои от гр.Елена или околието чете тази тема,ще се радвам да се запознаем и намерим за стрелби.Че ми писна да стрелям сам,надявам се да има и други болни У балкана. ;)
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Ако има и др. хамави,да не се срамуват да пишат.Да се съберем.
 

5ko

Потребител
Те колибарите са срамежливи само четат и не пишат. Пък може да са на гурбет.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Здравей колега! Би ли се огледал, ако ти се занимава разбира се, за някое хубаво местенце из Еленския Балкан, за евентуална есенна Национална среща. Мястото е централно и много красиво, а с Копринка май нещата са колебливи. Разбира се ако нещо се случва, всички ще помагаме с каквото трябва.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
Макси нека колегата се огледа ако му се занимава месноста е хубава,ама за Копринка не си прав мислиш ли че Любо ще издържи на изкушението да ни посрешне и види.
Ако питаш мен вече си е запазил дати.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Макси нека колегата се огледа ако му се занимава месноста е хубава,ама за Копринка не си прав мислиш ли че Любо ще издържи на изкушението да ни посрешне и види.
Ако питаш мен вече си е запазил дати.
Винаги се радвам когато се виждаме и събираме, но за тази година Макс е прав колебливи са нещата и все пак ще видим дали няма да искочи нещо интересно в околността. Имам 1-2 резервни варианта, но трябва да ходя на оглед като съм свободен.
Винаги е добре да се огледа и друг за резервни места, всичко става все пак ;)
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Здравей колега! Би ли се огледал, ако ти се занимава разбира се, за някое хубаво местенце из Еленския Балкан, за евентуална есенна Национална среща. Мястото е централно и много красиво, а с Копринка май нещата са колебливи. Разбира се ако нещо се случва, всички ще помагаме с каквото трябва.


Здравеѝ с удоволствие,но не съм постоянен гражданин на България,но ако съм си в Бг.Нямам нищо против но не съм много на ясно какво трябва да правя.Иначе тук е много красиво,и има много хубави места. :)
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Това променя доста нещата................... ще го мислим!
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Тея Еленчани харчат чашки от магазина,но не мога да разбера кои са.Ето ми номера 0877515451 ако някои иска компания за стрелба да звънка. ;)
 

sevdaka80

Редовен Потребител
Не ми се вярва, в балкана да няма заразени като мен.Ако някои чете това,да пише или да звънне.Имам голямо желание да стрелям с някои аверче. :rambo: :cheers: чакам.
 

sts1969

Редовен Потребител
Чак ми иде да сменя адресната регистрация, и при мен е подобна картинката :wall:
 

lynx

Редовен Потребител
Ако няма заразени, избирате си някой и го заразявате.
Аз досега на бая "непосветени" съм давал да пуцат с ПЦП-тата и повечето се заразиха, купихме им пушки и готово :)
Апетитът идва с яденето! :cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Ако питаш мен, питай КОС-аджията. Със сигурност може да ти каже кои са "хората с пушките". Стига да не е някой дебил. Нашия в Троян е супер печен. Познава закона по-добре от всички, интересува се и помага със съвети. Дано да изкара на поста още дъъълги години..
 

tvt1968

Редовен Потребител
Колега, и аз съм като теб....Тук, в Свищов също не мога да намеря съмишленици за стрелба....То и тук се харчат чашите ама за съжаление само намаляват гаргите и гълъбите......
 

tvt1968

Редовен Потребител
Колега, нямаме ли съмишленици - от Търново, Горна, Тръмбеш, Павликени....Хайде да измислим нещо, да се съберем да се видим....
 
Нагоре