Експеримент - стрелба на далечни дистанции

ангел иванов

Потребител
njatanasow написа:
Аз също съм за една мишена на А4 и не е скъпо ;) Ако са две колко му е да мериш едната а те да влизат в другата ;)
Точно тези мишени,както каза и колегата Mad Max са много удобни за далечна стрелба защото си виждаш попаденията без да ходиш до тях.
Ако иска колегата Andi в неделя сутринта мога да донеса н-бройки от тях.
 

njatanasow

Редовен Потребител
njatanasow написа:
soundmax написа:
Тези също ги бива мисля че ще ви допаднат :)

За тези които искат да има нещо черничко тези са по добри :)
Даже успях да пробвам мишените дават големи "възможности", де да стрелях така и на 100 метра,а не само на 50 както в случая :)
 

Attachments

  • Изображение012.jpg
    Изображение012.jpg
    204.5 KB · Прегледи: 125

lynx

Редовен Потребител
Не се прави на скромен и не ни пробутвай 50 метрови мишени.
Дай ония на 100 и 150 метра.
Отлично изглеждаха и не виждам причина да ги криеш ;)
Или не желаеш да изплашиш участниците в надстрелването в Пловдив?
 

njatanasow

Редовен Потребител
lynx написа:
Не се прави на скромен и не ни пробутвай 50 метрови мишени.
Дай ония на 100 и 150 метра.
Отлично изглеждаха и не виждам причина да ги криеш ;)
Или не желаеш да изплашиш участниците в надстрелването в Пловдив?
Рачо,ти няма ли да спреш да ме издаваш ;)
 

ilian

Потребител
В неделя със сигурност ще присъствам,че ми е мерак да видя пълните възможности на пневматиката :cheers:
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Надявам се да мога и аз да дойда, но ако не е проблем някой да си вземе и везната, че да може да се претеглят чашките преди стрелба за да има по добри резултати, че не всички сме се оборудвали за сега с везни. Последно решихте ли на каква дистанция ще са пружинките, вчера си сложих другата оптика и ще пробвам да я наглася на център на съответната дистанция мисля че 80 метра са добре(все пак на варминта стрелят до толкова) но все пак организаторът/ите решават :cheers:
 

andi

Редовен Потребител
Ще сложа колчета на 75 , 100 и 125м . На Оризари ако не се окоси пак "лонг реиндж" коридидора е доста тесен и затова ще местим стоиките на мишените ,като тръгнем от 75м ппп . Иначе маси има - 6 от братушка и Яшо ако даде 1-2 от барчето .
 

st_beer

Редовен Потребител
Колеги ако някой иска или мисли да си взема нещо от магазина http://pushka.eu/ събота и неделя 10-11.07.2010 ще гостуваме на Пловдивска група. Мога да взема желаните от Вас неща и да ги донеса на Оризари с цел да избегнете транспортни разходи по куриери. Утре през деня ще мина да взема поръчаните ми неща от колеги. Ако някой иска нещо утре до обяд най късно да го заявява за да имам време да мина и да го взема
Живи и здрави на всички
 

vanko

Редовен Потребител
njatanasow написа:
Даже успях да пробвам мишените дават големи "възможности", де да стрелях така и на 100 метра,а не само на 50 както в случая :)

Разпънал си на кръст,горката мишенка.Браво :bravo:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
andi написа:
Ще сложа колчета на 75 , 100 и 125м . На Оризари ако не се окоси пак "лонг реиндж" коридидора е доста тесен и затова ще местим стоиките на мишените ,като тръгнем от 75м ппп . Иначе маси има - 6 от братушка и Яшо ако даде 1-2 от барчето .

Една от масите на Миша е в мен - ще я донеса...
 

andi

Редовен Потребител
Харесах мишена - ще е почти като на Ангел и на Любомир . Добре ще е да има още 2-3 такера(за по бързо коване ) , столове и чадъри за по комфортно . Носете репелент - до вода сме . За чувалчета и стоики да напомням ли :)
 

Attachments

  • 100m(2).pdf
    111.6 KB · Прегледи: 49

venciru

Редовен Потребител
СПАМ
Много жалко, че не мога да дойда, ама ще взема да изпратя един бъдещ шампион. И ни е градски, от Варна. Съвсем случайно попаднах на тема във форума на Пежо:
http://www.peugeotclub.info/forum/viewt ... 1%86%D0%B8
и там :eek:
"бат Сандо Заглавие: Re: Фен клуб " ПЕЖО-СТРЕЛЦИ"
Публикувано на: Чет Мар 25, 2010 6:46 pm
ЧЛЕН НА КЛУБА
Регистриран на: Нед Ное 16, 2008 2:42 pm
Мнения: 1776
Автомобил: 406 комби бегачка и обикновенно 106 GTI
Незнам дали прочетохте по горе как настроих оптиката , но е станало супер преди целех кибритена клечка от 10-15 метра с 4 изтрела 3 пъти , а сега това става от 50-60метра ...най-добрия "
За да не се ровите в темата- става въпрос за Хатсан 105 и оптика Таско 4x32 ;) И ако не размаже всички....... ;)
Извинявам се още веднъж за спама, ама не се сдържах! Или е за "Приказки и простотии. в...няма значение къде". Какви скрити таланти има........ ;)
 
A

Anonymous

Гост
Венци не се чуди,в Русе на по-миналата среща имаше един колега дето с Хатсан на механични,с дизелирани чашки мереше бутилка 2 литара на 150 метра. Сложи в джоба си всички класни пушки и оптики на колегите. Може и този да е майстор като него...
 

big_dragon

Редовен Потребител
Здравко написа:
Венци не се чуди,в Русе на по-миналата среща имаше един колега дето с Хатсан на механични,с дизелирани чашки мереше бутилка 2 литара на 150 метра. Сложи в джоба си всички класни пушки и оптики на колегите. Може и този да е майстор като него...

За мене ще е чудно ако я удари от първият път.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Бахти тишината! :eek: Някой ще ходи/идва ли изобщо? ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
@MAD MAX
Не знам кой ще ходи кой няма. Аз с жената и Павката (pavloff) и семейство сме там още от утре. Натоварил съм въдици, пушки, палатки всичко и утре сутрин заминаваме. Има няма състезание там сме на отдих поне и риболов.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Аз смятам живот и здраве, като се наспя да тръгна и вероятно към 15 часа ще съм там. Ако има мераклии може следобяда да постреляме. Смятам да взема Уолфа в 5.5 и новия Роял 400 да го прострелям. :)

http://www.youtube.com/watch?v=bMAGwMAX ... ated :cool:
 

DANNY

Редовен Потребител
За жалост няма да мога да дойда.
На ФТто ще съм там.
Но с Alan Parsons Project направо ме закова :bravo:
Не вярвах, че още някой гои слуша :quiet:


Аз ще те черпя нещо още по-старо :rose:
...нещо със страхотен текст и настроение.
Колкото повече го слушам толко повече ми харесва.
http://www.youtube.com/watch?v=LOrqDx5dOp4
Когато ми е тъпо си го пускам ^-^
 

njatanasow

Редовен Потребител
Пишете и мен за купона ,тръгвам към обяд от Бургас,към 16,00 най късно съм в Оризаре :cheers:
 
Нагоре