Европейско първенство по ФТ - UK 2010

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Снощи късно се прибрахме от Англия.
Страхотно изживяване! Заслужава си човек само да отиде и да усети атмосферата на това място.
Сега разбрах защо точно англичаните са създатели на ФТ и защо напускат Острова само за да участват в световни първенства. Без излишни суперлативи , но имат поне 25-30 стрелци които с малко късмет могат да са световни шампиони. Стрелят си хората във вятър и дъжд и не чакат хубаво време за да се съберат(то при тях е малко трудничко за това).
Ние се представихме доста по- слабо от възможностите ни. Моя резултат от двата дни е 52т.
На Божо 61т. С тези резултати май сме след петдесетицата. Когато тръгвахме целия списък го нямаше . Може би по-късно ще го пуснем, както и снимки.
 

luft9waffe

Редовен Потребител
видях няколко снимки в другия форум-наистина голям панаир!
добре сте се завърнали! и чакаме снимки и разкази.
 

andro

Потребител
Добре сте дошли!Не се кахъри Simogg за класирането,важно че бяхте там ,трупате опит и въобще, абе честно, завиждам ви !
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
И аз разгледах снимките и да попитам. Състезанието ФТ ли беше или Хънтър ФТ? На снимките стрелят легнали и подпряни :pardon:
 
A

Anonymous

Гост
Добре сте си дошли !
Не се кахърете за класирането - важното е трупането на опит и забавлението !
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Добре заварили.
Снимките и клипчетата ги обработваме.
Вероятно утре ще пусна нещо от тях.
 

cdman

Администратор
Ето и обещаните 2 клипчета :) , гледайте ги целите задължително - общата продължителност е 25 мин но си заслужава от всякъде. След като ги изгледах мога да кажа че вече искам да ходя и да живея в Англия :eek:

Благодарности на Божо :cheers: че си е поиграл да ги направи за да можем и ние да усетим атмосферата на едно европейско състезание.

част1 и част2
 

DANNY

Редовен Потребител
Единственото което мога да каже е:
Амейзинг и Браво :bravo: :-*
На хубавото НЕмога да кажа, че е лошо :pardon:
:cheers:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
И от мен благодарност за видео-презентацията и поздравления към двамата ни колеги за участието в това международно състезание :cheers:! Всяка чашка, която сте посяли на родната за Фийлд Таргета земя е останала като послание, че далеч на изток, на една Европа разстояние вече има почитатели на този спорт и те също са добри стрелци :bravo:!
 

cdman

Администратор
Забелязах че британците нещо нямат никаква информация в сайта си за това първенство. Дори не виждам класирането..... Или аз съм проспал :eek:
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
И аз нищо не откривам. Сега ще пусна запитване до организатора за повече подробности.
Дори незнам на какви места сме със Симо.
 

DANNY

Редовен Потребител
Това са единствените снимки за сега /от тената за Дистейта/. Но те са само от панаира.
Но пак си заслужава да се видят.
http://www.picturetrail.com/sfx/album/view/23499253





----------------------------------ЕДИТ-----------------------------------
cdman написа:
Забелязах че британците нещо нямат никаква информация в сайта си за това първенство. Дори не виждам класирането..... Или аз съм проспал :eek:


Ето и класирането:
http://homepage.ntlworld.com/neale_mark ... 202010.htm
 

Termina4

Потребител
Dorian Falconer ако не се лъжа е от отбора на АА :rambo:
Доста се запалих аз :) и много ми се иска да направя едно такова състезание на острова :)
Като цяло имаше ли много чужденци?
Колко време ви излезна цялото мероприятие ( от тръгването-София до завръщането)
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Наред с празничната обстановка, създадена от домакини и гости, впечатление ми направи и фактът, че май нито един пирон не е забит при монтажа на мишени по дърветата ??? ?!.
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Вси4ки мишени(без тези на поляната) са захванати с колани!!!
Трасетое о4ертано с въже на железни кол4ета. Инвентара за това трасе беше половин бус.
Коланите са си бая обемисти и тежки.
 
A

Anonymous

Гост
Колко беше максималният възможен резултат от съботния и от неделния ден?

simogg - да. Божо мисля спомена в едното клипче, че 36 е бил максимални за втория ден, а за първия?
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
rook написа:
Колко беше максималният възможен резултат от съботния и от неделния ден?

simogg - да. Божо мисля спомена в едното клипче, че 36 е бил максимални за втория ден, а за първия?

Тук го има пълното класиране. Имай предвид, че в първа сесия в събота, респективно втора сесия в неделя, стреляха хората с най-голям опит.
 
Нагоре