Европейско първенство по ФТ 2020 - Белгия

NaDeTo

Модератор
Модераторски Екип
ФТКС
На закриването на Европейското в Гърция обявиха кой е организатора за следващата година.
7-мото Европейско първентво по ФТ ще се проведе на 21, 22 и 23 Май 2020, в Grupont, Белгия.

официален сайт: http://eftc2020.eu/

До колкото разбирам имаме право на 10 места и записването ще става през RGB-тата.
Регистрацията е до края на Август 2019.
Прикачвам и предоставения pdf от организаторите.
 

Attachments

  • Info EFTC 2020.pdf
    433.4 KB · Прегледи: 25

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Има ли желаещи за Белгия за сега:


Деян Марков
Христо Петров
Хайри Хутев
Владислав Върбанов
 
Последна промяна:

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Днес Белгийците съобщиха ,че са напълнили квотата от 225 стрелци и затварят записването. На всяка държава са били представени до 10 места .
България ще бъде представена от шестима състезатели.
Аврам Станишев
Владислав Върбанов
Деян Марков
Пламен Георгиев
Хайри Хутев
Христо Петров
 

astra

Редовен Потребител
Белгия звучи интересно.
Ами, интересно... Доколкото я познавам, поне Фландрия, така гъсто са я застроили и така са се наплодили като зайци, че няма къде да се изпикаеш на полянка, камо ли да хвърлиш малко чашки. Ярък спомен от двугодишното ми странстване из Фландрия е, че само виждаш табелите за край на населените места, но къщите си продължават нагъсто до табелата за начало на следващото населено място. Питаха ме, като разбираха, че съм от България: вярно ли е, че в България можеш да изминеш много километри без да срещнеш къща или човек? Струваше им се невероятно, завалиите...
Същите ахмаци като нас...
По-скоро селски тарикати. Националните им спортове са: опит за измама на всеки срещнат, укриване на данъци и изневери. Подчертават го с гордост :)

Извинете ме, че поспамих в темата...
 

lynx

Редовен Потребител
Е, ние там сме с връзки. Нали Боко го изписаха премиер на Белгия.
78071303_2629390000459440_8915241900399656960_n.jpg
Щатската телевизия, която нарочи Борисов за "премиер на Белгия", вече е изпратила своите извинения до посолството на Бангладеш. :D
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Европейското първенство в Белгия през 2020 се отлага за май 2021 . Всички записани запазват мястото си ако някой няма възможност за конкретните дати мястото му ще се заеме от друг който има желание без допълнителни разходи .
 
Нагоре