Европейско първенство по ФТ 13-17 юли 2017 г. Marienberg, Germany

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Срокове за записва до 30.11.2016 г. С предимство са организираните отбори. Местата за участие са ограничени до 225 бр. Но яз не вярвам да отидат повече от 150 човека. Плащане на таксите 31.03.2017 г.
Хубавото е че парите се дават на етапи и по не се усеща на семейният бюджет.

От това което прочетох за европейското първенство в Германия направих следната сметка:
При 10 човека с бус под наем /9+1/ само, че незнам дали ще удобно за пътуване. Другият вариант е два буса /6+1/ ако има такива.
Маршрут София – Германия през Румъния- Унгария –Чехия

Такса участие 180 лв.+ две вечери 120 лв.+ 10 лв. за отборно класиране+80 лв. разрешение за пушка /не схванах само тези 40 евра 35+5 е за едни човек или за всички/, предполагам е за един човек = 390 лв.

Транспорт 3500 км при разход 12/100 дизел си е 850 лв. При 10 човека 85 лв. на човек

Винетки и други такси по пътя 200 лв. по 20 лв. на човек

Наем бус за 6 дни по 120 лв на ден си е 720 лв на човек по 72 лв.

Спане 5 нощувки 200-250 лв. ако го направим тези дни иначе цената ще се вдигне. Или ще трябва да търсим хотел доста отдаличен от стрелбите, а това са разходи и време.

Храна за из изпът и напитки 50 лв.

Други непредвидени – 50 лв.


И такси за RGB за България за изготвяне не документите знам, че вземат доста скъпо, така, че всичко е до пазарлък.:lol::lol::lol:


Всичко:917 лв. или около 950 лв.


Така сметнах аз, може и да греша.

Ако има нещо поправяте
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
При бус от типа 9+1 ще трябва да си търсите друг шЕфИор. :D
Импорт лиценза струва 40 Евро за до 6 пушки! Ако сме шестима си делим 40 Евро. Ако сме повече от 6 си делим 80 Евро.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз също бих взел участие, но ако нещата стоят така, че един човек да е излишен както за транспорта така и за спането ще се откажа в полза на по-младите, ако пък не достига един човек за формиране на групата ще допълня групата.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Тоя па. Ей сега ще дойда до троян да ти.....Никакви такива. Колкото толкова. Ше намерим начин. Никой не с предимство и всеки има право колкото другия.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз мисля, че към момента, трябва да се резервират 10-12 изгодни места за спане. Останалото ще бъде по-лесно.
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Направих резервация за 10 човека/5 двойни стаи/.
Цената е €160 на човек за 5-те нощувки/12-16 юли 2017/, като има включена закуска.
Хотела се намира на 13 км. от Marienberg и 24 км. от мястото на стрелба.

https://www.google.bg/maps/dir/N+50°+39.142,+E+13°+21.144/50.6089444,13.1600278/@50.631387,13.1855966,16224m/data=!3m1!1e3!4m7!4m6!1m3!2m2!1d13.3524!2d50.6523667!1m0!3e0
 
Последна промяна:

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Аз съм на линия ако не достигат хора ако се съберат ще пропусна не съм дорасъл за там още.
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Що така си мислиш. Аз да не би да бях дорасъл или свга да съм. Отиваш прайш си кефа и това е. Васиш си правилните изводи. Гледаш как стрелят големите имена
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
До тука направихме важна крачка, а именно запазване на стаи за спане благодарение на Калата.
Другото важно нещо е, че до 30.11.2016 г. е записването за участие. /Нека и друг го провери да не греша./ Да не изпуснем срока.
Грубо ще ни струва по около 1000 лв. на човек при пътуване с нает бус.
Разпределят се така:
Спане -330 лв платим на 13 юли 2017 г.
Път - 270 лв. платим до края на година за наемане на бус и да ни издадат фактура за капаро. Не като миналата година Васко в последният момент се чуди момчето какво да направи след като отказаха буса. Сега капаро и фактура и договор да е сигурно.
Участие - 300 лв. платими до 31.03.2017 г./ нека и друго провери да не греша.
Други - 100 лв

Евентуални участници:
1.Божидар - фатален
2.Калоян - кид
3.Павлин -павлофф
4.Христо -облака
5.Любо - саунмакса
6.Деян - джубея
7.Румен - скандало
8.Владо- килъра
Според мен до края на годината трябва да има ясно как ще се пътува, за да може да се капарира буса за да е сигурно и да няма изненади пак.
Това ще го обсъдим на Асеновград.
Ако нещо греша поправяйте.
 
Последна промяна:

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Остават само 2 дена за записване като отбор. да решим какво правим или всеки да се спасява самостоятелно
 

oblaka

Редовен Потребител
ФТКС
Колеги искам да напомня че срока за плащане на такстие за участие и 31.03. Мисля че е редно да раздвижим темата, да се преброим отново и да започнем организацияат че неностана време. Предлагам да коментираме в темата и да изготвим списък със желаещи.
:cheers:
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
1.Христо - oblaka
2.Божидар - fatalen
3.Калоян - kid
 
Нагоре