Европейско и Световно по БР в Чехия, 26.07.-08.08.2010

братушка

Редовен Потребител
Heavy Varmint Class A (до 21Дж).
Индивидуално класиране:
3567905.jpg

Отборно:
3567907.jpg


Heavy Varmint Class B (до 27Дж) стрелят днес.
 

lynx

Редовен Потребител
Братушка, ти ги постваш снимките за да видим че другите Братушки са съсипали конкуренцията, нали? ;)
Дай още снимки да позяпаме ако имаш, ще е интересно....особено стрелбите!
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
братушка написа:
Heavy Varmint Class A (до 21Дж).
Индивидуално класиране:
3567905.jpg

Като гледам братушката на първо място май не е стрелял по мишените. Само като е застанал пред тях и ги е погледнал и те доброволно са се пръсвали ;)
 

andro

Потребител
Какво прочетох,на един от руснаците цевта била с десети по дебела ,давай шкурки че да дойде на размер! :eek:Май и тях като нас много не ги обичат - буквално цитат ,здес нам никто не любит- а стига бе! ???Май прекарали един от тях на кофти позиция ,вятър много ,яка турболенция.Немците и тук командвали ,все едно били у тях ,за най дребни неща правили протест .Ама ядец ,руснаците са първи .Като гледам снимките и там на наблягат на якото мезе и биричка . :cheers:Надявам се не съм ви отегчил,знам че доста от по младите колеги не го разбират руския.
 

DANNY

Редовен Потребител
Знаете, че не се интересувам от БР особено и затова не ме разпитвайте.
Пускам само една снимка на приателите от ЮАфрика.
На мен мишената ми хареса. Идея си нямам как е в класирането и дали е добра спрамо другите
user1949_pic8611_1280860928.jpg
 

братушка

Редовен Потребител
Невероятна мишена :eek: :eek: :eek:
Това са 16Дж и сбор 250 точки или 100% успеваемост!!!
Официални резултати на сайта още няма, но ето цитат от руснаците:
Степан настрелял 733/21, мой - 731/16. Моя серия - 246/6, 242/5, 243/5.
Серия Степана - 247/11, 240/4 и 246/5.
Третье место - англичанин с результатом суммарным 723/19, что на 8 баллов меньше.
Това са първите трима при 21Дж.
Имайки предвид какъв вятър гледах на клипчетата - 250 точки е просто нещо свръх върховно !!!
 

DANNY

Редовен Потребител
Хората нямат дистанция 50м
Това вече го бсъждахме.
Стрелят на 25м
Видяхте ли колко много ветропоказатели имат. И как вятъра си духа както си иска и от където си иска.
Явно ако искате сериозно да се занимавате с това ще трябва и при нас да се появят.
Те поне лесно се правят.
Разгледайте последните броеве на Таргет Шутъра там са показани как и от къкво се правят.
страница 30-та от тук:
http://www.airguns.bg/files/akraba/TS_0 ... 02010a.pdf
В по-старите броеве има още писано но не ми се рови.
http://forum.airguns.bg/http://forum.ai ... ic.php?t=1
Следващия брой ще е посветен на световното.
 

lynx

Редовен Потребител
Малко ще е скучно ако стреляме на 25 метра.
Много ще ни се уеднаквят резултатите.
Засега нека да се научим да стреляме на 50м. без вятърни мелници, а после ще станем европейци ;)
 

DANNY

Редовен Потребител
lynx написа:
Малко ще е скучно ако стреляме на 25 метра.
Много ще ни се уеднаквят резултатите.
Засега нека да се научим да стреляме на 50м. без вятърни мелници, а после ще станем европейци ;)

Рачо, хората стрелят с 16тки.....
 

братушка

Редовен Потребител
... Видяхте ли колко много ветропоказатели имат. И как вятъра си духа както си иска и от където си иска.
Явно ако искате сериозно да се занимавате с това ще трябва и при нас да се появят...
Бях предвидил подобни още за Ботево, просто не успях :pardon:
Перките чакат да се поосвободя малко.

Иначе руснака обръщаше внимание в клипа на разликата в "показания" на "перкови" показатели и лентичките. Как всъщност по лентички нищо не се разбира за вятъра.

Малко ще е скучно ако стреляме на 25 метра.
Много ще ни се уеднаквят резултатите.
И аз мислех така, докато не опитах на живо.
Опитай и ти - ще се изненадаш.
 

DANNY

Редовен Потребител
братушка написа:
И аз мислех така, докато не опитах на живо.
Опитай и ти - ще се изненадаш.

Но когато си вземеш 16тка в 4,5 :)
Иначе с голямата бурия може и да е скучно
 

братушка

Редовен Потребител
Реших специално да обърна внимание:
Въпрос:
Алексей, ты говорил что во время матча дозадуваться нельзя, это значит что матч с одной заправки стреляется?...
Отговор:
Вот именно поэтому я не особо стрелял. Я подсчитал, что во время матча я делаю порядка 50 выстрелов в мишень, в среднем. То есть, 25 зачетных и примерно столько же пристрелочных. Это легко подсчитать путем подсчета оставшихся после стрельбы пуль. Отбирал 200 в две коробочки, осталось порядка 50 за три матча. При этом давление к концу серии опасно приближается в 100 барам, то бишь, давлению открытия редуктора. Чуть прозевал и получишь отрыв. Но задувался я до 190 бар. Это самый стабильный диапазон давления у меня. Нужно пробовать задуваться выше, видимо и отстрелять в тире. Я давно задуваюсь так, еще до смены редуктора. Исторически по привычке. Возможно, новый редуктор будет более благосклонен к диапазону давлений.
Опять же, я не видел запрета в правилах про сменные резервуары. Вставать нельзя, но поменять сидя сменный резервуар, если он у тебя приготовлен заранее и лежит на столе... Не знаю. Это отдельный вопрос, который, я думаю, спрошу потом у организаторов. Постараюсь не забыть. Это действительно, важный момент. Просто никто не пользовался ни дозаправкой ни сменными резервуарами.


Но когато си вземеш 16тка в 4,5 Smiley
Иначе с голямата бурия може и да е скучно
16ка в 4,5 аз си имам от известно време :)
Пробвай с "голямата бурия", ама реално, не на клавиатурата - ще се изненадаш.
 

DANNY

Редовен Потребител
Това за "голямата бурия" бе адресирано към Рачо :)
За тебе Знам, че има 16тка в 4,5 :bravo:
 
A

Anonymous

Гост
Не бях погледнал последните постове.
Не бях и разглеждал снимките.
Сега видях една снимка която ме накара да се смея.
Българското знаме винаги е седяло м/у това на Русия и това на Германия :D
Picture006.jpg
 
Нагоре