Добър ден на всички!

gorivo

Новодошъл
днес отидох да си купя нова дръжка за пистолета и по необясними за мене причини се върнах с нов куфар с пушка в него! явно порив на вятъра, Та въпроса ми е , ели е възможно да ми препоръчате добър майстор в София , да оставя това произведение за преглед , настройка , доизкусоряване, и допълнително оборудване?
 

Hidden

Редовен Потребител
Добре дошъл! :cheers:
Съвсем възможно е и сам да можеш да направиш предглед на пушката. Напиши каква марка и кой модел е и ще те ориентираме. Трябва да имаш и нещо предвид - ако се отвори може да ѝ падне гаранцията.
 

gorivo

Новодошъл
Благодаря, но не, ако е огнестрелно оръжие , да. но тук не , искам да я дам на професионалист да я направи както трябва и ако трябва да я модифицира и дооборудва с помпа или цилиндър за пълнене, във тази тема съм кух и не разполагам с със свободно пространство в мозъка за нови познания! отпадането на гаранцията не ме притеснява! след като пушката бъде направена, ще бъде консервирана на вилата най вероятно в очакване разрешението за отстрел на политици..................
KRAL ARMS Puncher PCP Armour кал. 5.5мм
 

Hidden

Редовен Потребител
Във Форума има няколко души, които могат да направят пушката много по-добра от сегашното ѝ състояние. Предполагам, че който има време ще откликне на обявата ти. Лично аз бих се доверил на човек от Форума за доработки, а не на някакъв оръжейник, който борави главно с огнестрелни и има по-ограничени познания в областта на пневматиката.
 

gorivo

Новодошъл
Благодаря! препоръчай! Точно за това става въпрос! от огнестрелни оръжия , доста разбирам , но тук..................
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Благодаря! препоръчай! Точно за това става въпрос! от огнестрелни оръжия , доста разбирам , но тук..................
Напиши от кой град си, за да те ориентират за някой по-близко до теб.
Честито за пушката :cheers:
 
Нагоре