Добричка група

A

Anonymous

Гост
Честит нов форум и от любителите на пневматиката в град Добрич. Реших да "отцепя" нашата област от Варненската (както беше в стария форум) не поради неуважение, а желанието да подражаваме точно на такива сплотени и изградени групи. Надявам се съвсем скоро да увеличим своята численост поради факта, че във стария форум неколкократно размених мнения с мои съграждани, относно общото ни желание и ние да провеждаме организирани мероприятия. Моля всички от Добрич които посещават този форум (съвсем скоро ще преориентирам някои от други такива :write:), да се "завъртат" през тази тема, за да се съберем лека полека като бройка :cheers:. За момента аз представлявам и трима други "манияци", които не си падат по форумите, но за "пуцане" са винаги на линия. Че така...тикви (нали на равното само тикви растяли ;)) от всички краища на планетата...сбирайте се :)
 

Иван Димов

Потребител
:goodbye: Здравейте, пневмоманяци от Добрич и околностите.Нали околностите няма да ги изхвърлим???Приветствам създаването на групата и се надявам да се множим,че да ни е по- забавно. :rambo: Нека да се съберем някъде,ако може на 25.10.,събота.
 
A

Anonymous

Гост
Здравей и ти (аз съм Радослав междо другото, но от мейла сигурно вече знаеш), аз лично няма да съм в Добрич поне още 10 дена, зазимявам един обект на морето, но за сметка на това после цяла зима до края на февруари съм "лабеж".Така че сякаш да изчакаме малко,пък ако искате се вижте през това време ако има бройка. Брат ми и той е с въздухарка ама и той приключва сезона чак след 7-8 дена.
 

harry_cool

Потребител
Хайде честито, да станете многобройна и сплотена група.
Няма да е лошо, ако от време на време отскачате и до Варна.
 
A

Anonymous

Гост
Iv написа:
Е до регионалната сбирка няма ли да сколасате?
Абсолютно съм сигурен, че няма да можем тъй като още се "събираме" въобще като група,надявам се за пролетната регионална да можем да кажем че има такава.
 
A

Anonymous

Гост
harry_cool написа:
Хайде честито, да станете многобройна и сплотена група.
Няма да е лошо, ако от време на време отскачате и до Варна.

Това ми е и първата идея, като се съберем поне две коли "народ", да отскочим до Варналии да видим как им протичат сбирките...абе стига да се заформим като групичка, пък другото лесно :cheers:
 

NATAN

Потребител
Крайно време беше да живне и този край на родината ни че то Iv беше като последният Мохикан ;)
Тъкмо сега възстановяват бившата хижа "Комсомолец" до с.Ново Ботево та може да се разузнае обстановката някоя събота и неделя.
 
A

Anonymous

Гост
NATAN написа:
Крайно време беше да живне и този край на родината ни че то Iv беше като последният Мохикан ;)
Тъкмо сега възстановяват бившата хижа "Комсомолец" до с.Ново Ботево та може да се разузнае обстановката някоя събота и неделя.
М-да...всички сме ходили на запои там като ученици :D, идеята е добра...
 

Иван Димов

Потребител
Днес следобяд, с един колега ходихме да постреляме.Нов член на групата.Имаше малко ветрц,но мераците бяха къде,къде по-силни.Мнооого добре си постреляхме.Добра работа свършихме.Колегата, много бързо напредва и се представи отлично.Снимки няма да публикуваме.Може би друг път.Хайде следващия път по задружно. :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
Иван Димов написа:
Алооо,има ли някой??? :sorry: :sos:
Сори Ванка, че настана затишие, ама тъкмо приключихме и с работата.Днес даже навръщане се отбихме с брат ми и жената до "полигона-сметище" да постреляме с Нориката на брат ми.До края на седмицата очаквам да получа и моята заявена пушка.Та ако дойде преди събота може да отидем да попуцаме и тази седмица, ако дойде към понеделник, остава за следващата.На полигона заварих и мишени от гибсокартон на други ентусиасти..да не сте били вие ;)
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    58 KB · Прегледи: 475
  • 2.jpg
    2.jpg
    56.2 KB · Прегледи: 427
  • 3.jpg
    3.jpg
    90.9 KB · Прегледи: 419
  • 4.jpg
    4.jpg
    111.7 KB · Прегледи: 533
  • 5.jpg
    5.jpg
    82.2 KB · Прегледи: 433
A

Anonymous

Гост
...абе аматьорска работа :pardon:
Кръгчетата са мойте... на 30-35 метра метра....май голям хаос :rambo:
 

Attachments

  • 6.jpg
    6.jpg
    109.1 KB · Прегледи: 381
  • 7.jpg
    7.jpg
    98.6 KB · Прегледи: 371

NATAN

Потребител
Следващата седмица съм в Добрич за няколко дни и може да импровизираме някоя среща !
 
A

Anonymous

Гост
NATAN написа:
Следващата седмица съм в Добрич за няколко дни и може да импровизираме някоя среща !
Аз съм за...уточни само до края на седмицата кой точно ден, за да може ако има други и те да разберат.Аз предлагам пак на сметището, че няма никой да пречи, ако има други идеи за място да се споделят :)
 
A

Anonymous

Гост
Накрая на лозята (Нагазибаба), там се намира и най-големият полигон за автомобили (останал от едновреме) вече нестопанисван. Дефакто аз ходя на полигона, но градското сметище започва от единия му край.Има и по-пряк път ако още не си сетил, като идваш от Варна, на Лукойл-а в началото на Добрич завиваш наляво, а не влизаш в града.Пътя минава покрай гробищата и слиза рязко в едно деренце.В най ниската му точка завиваш наляво.Там обикновенно има една две "мургавелки" на работа.Та като завиеш стигаш теобразно (надясно пътя минава под мостче), пак наляво и след 2 км долу-горе се вгледай вляво, на по високо равнище се вижда полигона (обширно асфалтирано място) и сметището.Май прекалих с подробностите ама карай :write:
 

Иван Димов

Потребител
Следите от пневмоприсъствие са от нас . ;) Познал си.От мен и дъщерята. :rambo: И да знаеш ,видиш ли накъде следи от стрелба, из целия район ,от мен са.Няма място където да не съм оставил следи. А,да и на околовръстното има кости от пра историческо. :eek: Абе, миналата седмица ми се изпречи и аз кво да правя,вадя Асана и бам,на земята. ;) Ама другите се разбягаха.С колата не можах да ги стигна.А пък за стрелба има и по подходящи места.С тревичка,стават и за барбекю. :cheers: Но нека първоуговорим срещата,а местата ще уточним в движение. ^-^
 
A

Anonymous

Гост
Ами да изчакаме Natan да каже кой ден от другата седмица, да се съобразим с него, Iv не каза дали е в Добрич или ще дойде като се уговорим, затова нека изчакаме до неделя...мисля че този път може и да се организираме добре. Аз ще се съобразя с другите. А материала който си оставил беше идеален за мишена, само поставих отгоре листа с мишената и за разлика от мойта мишена, фунийките минаваха през него а не засядаха .
 

Иван Димов

Потребител
Аз съм свободен петък след обяд,събота ,неделя.Е,разбира се не целите дни,но мога да се съобразя през тия дни с другите.Ако има някой и да му се стреля преди срещата да свирка.
 
Нагоре