Добричка група

A

Anonymous

Гост
Бам-а на колегата се оправи. Стреля на механични и с оптичен прицел повече от задоволително. Колегата е млад на години и на изтреляни чашки ,но с Бам-а си стреля възхитително и бих казал ,че ако има състезание доста от по-старите пушки ще ги сложи в "джоба си"..а сега започва дето се казва. :) Днес с Джорджи бяхме на гости на Добричката група и се убедихме как стреля колегата. Примерва се и стреля по-бързо от индианец в каубоските филми,а най-интересното е че всеки път улучва. :) :)

Постреляхме днес и по движещи се мишени и въпреки доста силнят вятър,авияцията даде фира :quiet:

Добър беше излета и стрелбите като цяло,пак ще им дем на гости :) ;)
 

Иван Димов

Потребител
NATAN написа:
Настръхвам като чета какви проблеми имате с БАМ-а , моята 21-ца е купена Декември 2005г и досега само веднъж се наложи да сменя пружина.Никакви проблеми съм нямал и на мерни прибори си стрелям перфектно !

Ами той,проблема не идва от модела на пушката ,а от нейната изработка. :crazy: Докато ги правят с краката си, с левия,спукана ни е работата. ;)
 
A

Anonymous

Гост
Ако знаех че ще има "гости" щях да взема фотото с мен днес да запаметим срещата :cheers:

п.с: next time :)
 
A

Anonymous

Гост
Здравейте!Ето ме и мен най новия член на Добричката група! :rambo:
 
A

Anonymous

Гост
leman написа:
Здравейте!Ето ме и мен най новия член на Добричката група! :rambo:
:cheers: да не излиза от десятката "Хатсан-я"

п.с: ако Десо и Сашо се регнат, ще замязаме на група като бройка, остава и на срещите да се събираме редовно
 
A

Anonymous

Гост
leman написа:
Здравейте!Ето ме и мен най новия член на Добричката група! :rambo:

Добре дошъл в семейството на пневматичните маняци. Само да те питам да не би случайно да си един от братята
на Леман Брадърс,след фалита на които започна световната финансова криза ? :D ;) ;)
 

Иван Димов

Потребител
:) Добре дошъл във форума и групата . :goodbye: Всяко твое отсъствие,води цялата група след стрелби у вас. ;) Моли се, да бъдем по-малко. :lol:
 
A

Anonymous

Гост
Иван Димов написа:
:) Добре дошъл във форума и групата . :goodbye: Всяко твое отсъствие,води цялата група след стрелби у вас. ;) Моли се, да бъдем по-малко. :lol:
Нема проблеми Ванка!Между другото намери ли документа?
 
A

Anonymous

Гост
Честото за новите попълнения !Пожелавам да продължаваме да растем в численост и брой изстреляни чашки. :rose:
 

Иван Димов

Потребител
leman написа:
Иван Димов написа:
:) Добре дошъл във форума и групата . :goodbye: Всяко твое отсъствие,води цялата група след стрелби у вас. ;) Моли се, да бъдем по-малко. :lol:
Нема проблеми Ванка!Между другото намери ли документа?

Документа и кутията са приготвени.Кога ще си на мястото да си ги полуиш?Аз, по всяка вероятност,ще съм там и двата дни. :rambo:
 
A

Anonymous

Гост
Днеска постреляхме малко....е не да се хваля, ама на 45 метра монета от 5ст. на третия опит хвръкна... :rambo:

п.с: утре ще изпращам сестрата до летището във Варна кам 12.00 тръгвам, но мисля да навестим с Десо и Димчо "хамбара" за час преди това, тъй че сигурно ще се засечем
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Mangusta написа:
MAD MAX написа:
Mangusta написа:
Днеска постреляхме малко....е не да се хваля, ама на 45 метра стотинка от 5ст. на третия опит хвръкна... :rambo:

Чак на третия опит! :eek: Много е! :D
Еми без оптика...и с превръзка на очите ;)

:cheers: :bravo: :cheers:
 

Иван Димов

Потребител
Mangusta написа:
Днеска постреляхме малко....е не да се хваля, ама на 45 метра монета от 5ст. на третия опит хвръкна... :rambo:

п.с: утре ще изпращам сестрата до летището във Варна кам 12.00 тръгвам, но мисля да навестим с Десо и Димчо "хамбара" за час преди това, тъй че сигурно ще се засечем

Ходих аз днес,но след вас.Видях следите от кола.Ще се опитам утре да се засечем.Мишените бяха много неспокойни.Да не сте се опитвали да ги заснемате. ;)
 
Нагоре